Noc Niepodległości na basenie Śremskiego Sportu

Wieczorem 11 listopada 2023r. obiekt Śremskiego Sportu gościł wielu ludzi dobrych serc.  Wraz z K.S. Wodnik Śrem, czuwaliśmy nad przebiegiem nocnego pływania sztafet, a to wszystko po to by wesprzeć zbiórkę na leczenie i rehabilitację trenerki Agaty z klubu Wodnik Śrem, która zmaga się z chorobą onkologiczną.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział, za wpłaty, za dobry humor i moc, która nie opuszczała nas do samego końca. O godzinie 01:00, ostatni pływacy zakończyli swój dystans, a frekwencja uczestników nie malała bo w  pływaniu udział wzięło ponad 250 osób!  Byli to uczniowie, rodzice, wychowankowie klubu i zaprzyjaźnione osoby.  Wspólnymi siłami przepłynęli w sumie ponad 67 kilometrów co w przeliczeniu na długość basenu dało sumę 2 694 zł. Dodatkowo tego wieczoru w ramach dobrowolnej wpłaty wejścia na basen i rejestracji na zrzutka.pl uzbierano kwotę ponad 10 000 zł.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, uczniów „Ekonoma” i SP6, którzy rejestrowali uczestników, prowadzili zbiórkę, gospodarzyli w kawiarence i nadzorowali starty pływaków. Osobne wielkie podziękowania dla  „Strefy Smaku” za pyszne desery oraz dla darczyńców słodkich wypieków.

Nie zabrakło wśród nas naszej koleżanki, trenerki Agaty – cieszymy się, że stan zdrowia pozwolił Ci świętować ten dzień razem z nami, dostarczyłaś nam wielu momentów wzruszeń. Raz jeszcze życzymy Ci dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia 😊

Wszyscy pokazali niebywałe serce! Ale zrzutka dla pani Agaty trwa. Każdy może dorzucić jeszcze swoją cegiełkę https://zrzutka.pl/gxjxsh

 

Poniżej zapraszamy do galerii 😊