Akcja „Świąteczne Listy do Gwiazdora” ze Śremskim Sportem

Akcja „Świąteczne Listy do Gwiazdora” ze Śremskim Sportem skierowana jest dla dzieci w wieku od 0 do 13 roku życia i polega na skorzystaniu z usługi basenowej na podstawie zakupionego biletu rodzinnego w dniach od 02.11.2023r. do 03.12.2023r. oraz napisaniu listu do Gwiazdora, w którym  uczestnicy proszą  go o wybrany  prezent. ( jeden paragon=jeden list)

Pisanie prawdziwych, papierowych listów jest czymś magicznym, szczególnie w obecnych czasach. Z okazji świąt Bożego Narodzenia zachęcamy Was  drodzy rodzice, abyście razem ze swoimi pociechami napisali tradycyjny list do Gwiazdora, czyli taki na kartce papieru. Gotowe druki do wypisania będą znajdowały się  od 2.11.2023r  przy kasie basenowej wraz z kopertą. Kiedy już  zostaną wypisane należy podejść do kasy aby przyłożyć pieczątkę a następnie  wrzucić je do świątecznej skrzynki przy kasach w obiekcie Śremskiego Sportu.

Warto usiąść wspólnie  i zastanowić się, co maluch chciałby zawrzeć w liście. Jeśli nie umie pisać, a chce to zrobić samodzielnie, niech narysuje lub zrobi wyklejankę z elementów, które jemu się podobają a będą przedstawiały wymarzony prezent.  Dziecko może również podyktować, co chciałoby otrzymać. Starsze dzieci namawiamy, aby zastanowiły się samodzielnie co chciałyby dostać pod choinkę ale zapytały mimo wszystko rodziców czy kwota 250 zł wystarczy do jego zakupu. Jest to istotne, ponieważ zgodnie z regulaminem „jeśli wartość życzenia przekroczy limit 250 zł, życzenie Uczestnika nie będzie brało udziału w losowaniu”.

List napiszcie jak najszybciej. Bo choć ulubiony przez wszystkich Gwiazdor wie, że dziecko zasługuje na najpiękniejszy prezent, warto mu podpowiedzieć, co maluch chciałby znaleźć pod choinką i dać mu czas na uszykowanie wymarzonego prezentu. A tą wiadomość najlepiej przekazać mu oczywiście w liście do czego gorąco Wszystkich zachęcamy.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.