Pierwsza Kolejka Green Bike w Śremskim Sporcie za nami….działo się

29  goli  !!!    Padło na inaugurację kolejnego sezonu halowej Green Bike Ligi Halowej 2023/2024.

W niedzielne popołudnie rozegrano 5 meczy i nie zawiedli liderzy tabeli z minionego sezonu 22/23 którzy już od pierwszych minut narzucali tempo zaznaczając swoją przewagę.

Sama liczba bramek już mówi, że działo się sporo, w każdym meczu  bez wyjątku.  Gole padały co chwilę a  emocje rosły z minuty na minutę bo ekipy goniące wynik również nie odpuszczały do końcowego gwizdka.

Pierwsza kolejka rozpoczęła się od pojedynku Breeding Center z  Grzybek&Lipski. Po pierwszej połowie utrzymywał się wynik 1:0, ale w drugiej mistrzowie z 2023 przyspieszyli i na koniec  wygrali 4:0. Pierwszy mecz i tyle goli. Brawo Panowie.

Drugi mecz to spotkanie  ekipy Znak Big Futsal z Fustal Radzewo. Do końca pierwszej połowy wynik zatrzymał się na 2:0 na korzyść drużyny Znaku. Ale nie powiedzieli oni jeszcze ostatniego słowa i druga połowa wyłoniła zarówno lidera wśród strzelców jak i ex aequo lidera wśród drużyn I kolejki. Ostatecznie Znak Big Futsal wygrał  6:0 z Futsal Radzewo.

NVP wśród zawodników został Andrzej Nowak zdobywając 3 bramki.

W trzecim  meczu Instal Partner od pierwszych minut podkręcał tempo i już do przerwy zaznaczył swoją przewagę nad Mar-Trans strzelając 4 bramki. W drugiej połowie straty odrabiać starała się drużyna Mart-Trans ale musiała ostatecznie uznać wyższość Instalu Partner gdyż na koniec na tablicy wyników było 6:0.  Warto podkreślić, że NVP wśród bramkarzy I kolejki został właśnie golkiper Instalu Partner Jan Wojciechowski zachowując czyste konto.

W czwartym spotkaniu Ucho Prezesa do przerwy dzielnie stawiało opór napierającej  ekipie Hajmatu Sport tracąc do przerwy tylko 1 bramkę. Bramkarz Ucha z pewnością miał co robić między słupkami bo strzałów w jego kierunku nie brakowało. Ostatecznie na koniec meczu Ucho Prezesa musiało uznać przewagę przegrywając 1:4

W ostatnim piątym meczu kolejki również emocji nie zabrakło bo gole padały częściej niż  we wszystkich  poprzednich spotkaniach. Ekipa Proxicom Gaming już do przerwy zaznaczyła minimalnie swoją przewagę 3:2  nad LKS Lubiatowo.  Emocje rosły gdy Lubiatowo doprowadziło do wyniku 3:3 i widać było wyraźnie , że mieli ochotę na prowadzenie. Mimo, że nie odpuszczali do końca  to ekipa  Proxicom Gaming podkreśliła swoją wyższość w tym spotkaniu ustalając końcowy wynik na 5:3 nad LKS Lubiatowo.

Zapraszamy wszystkich spragnionych sportowych emocji i  sympatyków Futsalu na II kolejkę Green Bike w dniu 18.11.23r na godzinę 16.00 do kibicowania na trybunach Hali sportowej Śremskiego Sportu. Wstęp wolny.

Poniżej zdjęcia drużyn  Green Bike Liga Halowa  sezon  2023/24 oraz Rafała Krajczyńskiego który był sędzią głównym w pierwszej kolejce naszej ligi.

Tabelę i wszystkie wyniki znajdziecie na  Ligi Halowe