Halloween – „Strasznie fajny weekend w Śremskim Sporcie!”

Serdecznie zapraszamy do obiektu sportowego w dniach 28 – 29 października na Strasznie fajny weekend w Śremskim Sporcie czyli na Halloween. W tych dniach każdy bilet jednorazowy (indywidualny i rodzinny) na basen oraz wejścia do strefy saun będą objęte promocją -20%. Dnia 28 października  tj. sobota  w  godzinach  17:00–19.00   zostanie  zorganizowany  dla  dzieci w wieku  4-10 lat   balik  Halloweenowy. W programie konkurs na najlepsze przebranie Halloweenowe . Ponadto animacje , gry i zabawy, malowanie twarzy, tatuaże i wiele innych atrakcji.

Dla uczestników zostanie także przygotowany stół ze strasznie smacznymi przekąskami i napojami.

Koszt uczestnictwa w Halloweenowym baliku to jedynie  10 zł.

Liczba miejsc ograniczona !

Zapisy na balik w biurze organizacji imprez lub pod numerem telefonu 61 22 28 683 w godzinach 7.00-15.00 , lub  e-mail: bok@sremskisport.pl

Zgodnie z coroczną tradycją, która przywędrowała do Nas z zachodu, nie zabraknie słodyczy – „cukierek albo psikus to hasło przewodnie naszego wydarzenia.

Przypominamy również, że jest to impreza  wyłącznie dla dzieci, które zostają same bez rodziców i nie boją się halloweenowych klimatów.

Informujemy, ze można już dokonywać wpłat na balik a paragon jest „wejściówką”  i należy go okazać przed rozpoczęciem imprezki.

Prosimy dzieci o zabranie obuwia sportowego na przebranie lub skarpetek antypoślizgowych.

Zapraszamy!