Zakończenie projektu „Sport to czysty umysł” w śremskim Hufcu Pracy

Uczestnicy z Hufca Pracy 15-44 w Śremie właśnie zakończyli realizację projektu autorskiego ,,Sport to czysty umysł”. Z tej okazji wychowawca wraz częścią uczestniczek przybyły do naszego  obiektu sportowego z podziękowaniami dla osób, które umożliwiły realizację tego projektu.

Pan Łukasz Snela główny autor projektu OHP w Śremie podziękował  Panu Danielowi Cicharskiemu oraz Panu Krzysztofowi Lewandowskiemu – kierownikowi obiektu i jednocześnie trenerowi  boksu oraz Panu Patrykowi Klupś z którym razem prowadzili treningi bokserskie dla uczestników OHP.

Realizowany projekt miał na celu propagowanie sportu wśród młodzieży oraz pokazanie różnych możliwości odreagowywania stresu i skupienia się w tym czasie na nauce.

Jedna z uczestniczek stwierdziła, że sama nigdy by się nie wybrała na zajęcia boksu, jednak skorzystała z tej możliwości i wbrew jej obawom bardzo jej się to spodobał. Podkreśliła jednocześnie, że zamierza w przyszłości kontynuować uprawianie sportu. Uczestniczka stwierdziła również, że projekt pomógł jej troszeczkę z decyzją o dalszej nauce.

Autor projektu, wychowawca Pan Łukasz Snela ma nadzieję na dalszą współpracę ze śremskim obiektem sportowym, aby projekt mógł być kontynuowany w przyszłych latach z kolejną młodzieżą, która zdecyduje się na uczestnictwo w OHP.