WAKACJE NA SPORTOWO – 2023

Śremski Sport przygotował dla Was ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych, podczas zbliżających się wakacji! Szczegóły poszczególnych wydarzeń akcji “Wakacje na sportowo 2023” znajdą Państwo poniżej więc zapraszamy do lektury.

Wydarzenia sportowo – rekreacyjne – Organizowane na plaży miejskiej i nie tylko.

SPŁYW KAJAKOWY  –   23.07.2023  –  W lipcu zorganizowany zostanie spływ kajakowy rzeką Wartą na trasie Śrem – Puszczykowo. Długość trasy spływu to około 30 km. Śremski Sport zapewni pełną obsługę techniczną czyli wypożyczenie i transport kajaków z kapokami oraz przewóz uczestników z Puszczykowa. Ponadto nad uczestnikami czuwać będą ratownicy wodni, płetwonurkowie, ratownicy medyczni oraz komandor spływu.

NOCNA SIATKÓWKA PLAŻOWA  – 12.08.20223 –  W sierpniu Śremie rozegrany zostanie nocny Turniej Siatkówki Plażowej o puchary Burmistrza Śremu, który rozpocznie się w godzinach wieczornych przy popularnym „Grzybku” na plaży miejskiej.

BEACH RUGBY  –  19.08.2023 – Pod koniec sierpnia w Śremie zorganizujemy cykliczny już turniej w Beach Rugby o puchar Burmistrza Śremu na plaży miejskiej.

TRENINGI PLENEROWE – zapraszamy na otwarte darmowe treningi fitness – mieszkańcy miasta będą mieli okazję poćwiczyć na świeżym powietrzu. Darmowe treningi w plenerze odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 10:00  na plaży miejskiej przy amfiteatrze.  Poniżej podajemy terminy spotkań:

  • LIPIEC – 02, 09, 16, 23, 30
  • SIERPIEŃ – 06, 13, 20, 27

TRENINGI SPORTÓW WALKI – W lipcu i sierpniu zorganizowane zostaną otwarte darmowe treningi boksu oraz kickboxingu – mieszkańcy miasta będą mieli okazję zapoznać się z podstawami uderzanych sportów walki w każdą środę o godz. 18:00  nad jeziorem Grzymisławskim w okolicach amfiteatru lub w obiekcie sportowym Śremskiego Sportu.

TENIS STOŁOWY –  na terenie obiektu sportowego przez całe lato udostępnimy dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia nieodpłatnie ( za okazaniem legitymacji) trzy stoły do tenisa stołowego. Dwa stoły wewnątrz obiektu sportowego i jeden na zewnątrz.

NORDIK WALKING DLA SENIORÓW – 05.09.2023 godz. 10:00 darmowy spacer nordic walking dla seniorów dystans ok. 5 km

RAJD ROWEROWY DLA SENIORÓW22.08.2023  godz. 10:00 –  darmowy rajd dla seniorów – dystans ok. 20 km

 

Zapraszamy do aktywnego spędzania wakacji ze Śremskim Sportem! W razie pytań dotyczących akcji zapraszamy do kontaktu pod numerem 61 22 28 680 lub bok@sremskisport.pl

* w przypadku złych warunków atmosferycznych (deszcz) lub w wyjątkowych sytuacjach wysokich temperatur wydarzenia mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin o czym niezwłocznie poinformujemy na naszej stronie www oraz na profilu facebook.