WEEKEND PEŁEN EMOCJI Z ŚREMSKIM SPORTEM

W miniony weekend na obiektach Śremskiego Sportu gościliśmy, aż 5 wydarzeń sportowych.

W sobotę 4 marca 2023 r. odbył się Maraton Taneczny Zumby i Salsation. Instruktorki Śremskiego Sportu  Ola Bandurowska i Malwina Tomczak przez dwie godziny przekazały uczestniczkom mnóstwo energii w tańcu. W tym samym czasie na hali zmagali się zawodnicy ligi halowej piłki nożnej.

W niedzielę 5 marca odbył się Gminny Festiwal Szachowy, którego organizatorem był LKS Piast Śrem, Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie oraz Śremski Sport. Od godziny 10:00 juniorzy mogli się zmierzyć z seniorami. Okazało się, że dla szachów nie ma bariery wiekowych. Dzieciaki potrafiły wygrać ze starszymi 🙂 O godzinie 16:00 odbył się główny turniej szachowy.  Miłośnicy tej  królewskiej gry mogli zmierzyć się z klubowiczami LKP Piast. Było to prawdziwe święto szachów!

W tym samym czasie na hali Śremskiego Sportu odbywał się Halowy Turniej Piłki Nożnej UKS Śrem – rocznika 2015-2017. Było mnóstwo goli i dobrej fair play zabawy.

W tym dniu również na Plaży Miejskiej Śrem / The City Beach Śrem o godz. 12:00, odbyło się charytatywne morsowanie dla Marysi. Dzięki morsom, darczyńcom i mieszkańcom zebrano dla Marysi 43 tyś zł!

Dziękujemy za liczny udział i wspaniałą zabawę!