Cross Śrem Grand Prix – bieg trzeci – informacje

Już w najbliższą niedzielę 26.02.2023 odbędzie się już trzeci bieg z cyklu „Cross Śrem Grand Prix”. Startujemy tak jak w poprzednich biegach o godz. 12:00.

A tutaj znajdziecie najważniejsze informacje: 

Biuro zawodów znajduje się przy mecie w okolicach Orlika w Psarskim i będzie czynne od godz. 9:30 do 11:00. Prosimy nie zapomnieć dowodu tożsamości lub innego dokumentu w celu identyfikacji przy  wydawaniu numerów startowych. Podczas odbioru numerów startowych podpiszecie także deklarację o udziale na własną odpowiedzialność, oraz  że nie ma przeciwskazań zdrowotnych waszego udziału w biegu, dlatego każdy z was musi przyjść osobiście do biura zawodów.

Depozyt będzie znajdował się obok biura zawodów.

Start znajduje się w odległości 700m od mety w okolicach przy wiacie nad zalewem. Rozgrzewka i oficjalne otwarcie odbędą się tam około godz. 11:45.

Na mecie otrzymacie medal oraz będziecie mogli skorzystać z cateringu.

Dekoracje zwycięzców odbędą się między godziną 13:00 a 13:30. W biegu nagradzamy po trzy osoby w kategorii open mężczyzn i kobiet.

Proponowane parkingi zaznaczone są na mapce.

Bieg będzie zabezpieczony przez karetkę i ratowników medycznych.

Życzymy wszystkim biegaczom udanego, bezkontuzyjnego biegu i przypominamy, że wystarczy wystartować w trzech z czterech biegów aby znaleźć się w końcowej klasyfikacji „Cross Śrem Grand Prix.

Tutaj możecie się jeszcze zapisać.

Lista startowa – Bieg 3

Regulamin biegu.