Mistrz Green Bike Ligi wrócił na fotel lidera

Ciekawe były ostatnie w starym roku mecze halowej Green Bike Ligi. Niepokonany dotąd Instal Partner przegrał dwukrotnie i stracił prowadzenie w tabeli.

W niedzielne popołudnie rozegrano osiem ostatnich spotkań kończących pierwszą rundę. Szybko będą chcieli o niej zapomnieć piłkarze Instal Partner. Do hitu z Breeding Center przystępowali w kiepskich nastrojach, bowiem przegrali ze Znak Big Futsal 2:6. Z obrońcami tytułu powalczyli, ale to rywale byli górą. Mistrzowie sprzed roku wykorzystali szansę, aby wskoczyć na pierwsze miejsce. Wygrali bowiem 3:1.

Dwa zwycięstwa odniósł także wspomniany Znak Big Futsal, który ograł potem 4:0 Grzybek&Lipski Group.

Pierwsze punkty i to od razu cztery dopisała ekipa Ucho Prezesa. Najpierw zremisowała 1:1 z Raitechem, a potem pokonała 3:2 Grzybek&Lipski. Zwycięską bramkę w ostatnich sekundach zdobył bramkarz Robert Słowiński.

Ze zmiennym szczęściem grał Proxicom i Ostrowo. W bezpośrednim starciu górą był Proxicom, który wygrał 4:0, ale wcześniej poległ 1:3 z Breeding Center. Z kolei Ostrowo porażkę z Proxicomem odbiło sobie w meczu z Raitechem wygrywając 4:3.

 

KOMPLET WYNIKÓW NA WWW.LIGIHALOWE.PL

RELACJE ZE SPOTKAŃ NA PROFILU FB FUJIGOL.PL