Instal Partner wciąż liderem

Piłkarze Instal Parner wciąż pozostają bez porażki w Green Bike Lidze. Punkty ponownie zgubiła za to broniąca tytułu ekipa Breeding Center.

W sobotnie popołudnie rozegrano 4 i 5 kolejkę spotkań Green Bike Ligi. Osiem spotkań przyniosło sporo goli. Rozpoczęło się od niespodzianki za jaką należy uznać remis Breeding Center. Punkty mistrzom urwał Raitech. Padł bowiem wynik 1:1. W drugim starciu wysoko poprzeczkę obrońcom tytułu postawił także Znak Big Futsal. Zwycięstwo 2:0 dały bramki w samej końcówce spotkania.

Potknięcie faworytów wykorzystał Instal Partner. Najpierw pokonał 7:1 Ucho Prezesa, a potem 6:2 Ostrowo. W efekcie lider umocnił się na czele i zwiększył przewagę nad Breeding Center do trzech punktów.

Ciekawe były mecze z udziałem Proxicomu, który stoczył dwa zacięte pojedynki. Padły w nich aż 22 gole! W pierwszym starciu Proxicom pokonał 6:4 Raitech, a w drugim przegrywał z Grzybek&Lipski 4:6, ale zdołał strzelić dwa gole i skończyło się na 6:6. Ważne i cenne zwycięstwo nad Grzybek&Lipski odniosło Ostrowo.

Kolejne mecze już 11 grudnia, kiedy rozegrane zostaną dwie ostatnie kolejki w starym roku.

KOMPLET WYNIKÓW NA WWW.LIGIHALOWE.PL

RELACJE ZE SPOTKAŃ NA PROFILU FB FUJIGOL.PL