Ćwierćfinały Pucharu Green Bike Ligi za nami

Wiemy już kto zagra w półfinałach halowego Pucharu Green Bike Ligi. Za nami mecze ćwierćfinałowe.

W związku z tym, że droga do finału w tym roku jest krótsza niż zwykle postanowiliśmy wydłużyć mecze pucharowe i grać 2×15 minut. To przyniosło nie tylko więcej gry, ale i goli.

W pierwszym ćwierćfinale padło ich 8. Zdecydowanie lepszy od ekipy Ucho Prezesa okazał się Znak Big Futsal, który wygrał pewnie 7:1. Jego półfinałowym rywalem będzie Proxicom. W starciu tego zespołu z Raitech padło aż 13 bramek. O trzy trafienia lepszy był Proxicom, który wygrał 8:5.

Najwięcej emocji przyniosło starcie Breeding Center z Grzybek&Lipski Group. Dla mistrzów była to okazja do rewanżu za porażkę na inaugurację rozgrywek ligowych. Po pierwszej połowie na to się nie zanosiło, bo to Grzybek&Lipski prowadził 2:1. W drugiej połowie obrońcy tytułu i jednak straty i skończyło się na strachu. Wygrali 4:3 i zagrają w półfinale z Instal Partner, który pokonał 5:2 Ostrowo.

Finalistów oraz zwycięzcę pucharu  poznamy 28 stycznia 2023. Wtedy odbędą się mecze półfinałowe i finał.