Halloween – „Strasznie fajny weekend w Śremskim Sporcie!”

Serdecznie zapraszamy do obiektu sportowego w dniach 28 – 30 października na Strasznie fajny weekend w Śremskim Sporcie czyli na Halloween. W tych dniach każdy bilet jednorazowy (indywidualny i rodzinny) na basen oraz wejścia na squasha i tenis stołowy będą objęte promocją -50% (promocja trwa cały weekend i nie obejmuje strefy saun). 

Ponadto, w strefie fitness przygotowane zostaną specjlanie dla naszych mieszkańców promocyjne zajęcia (zapisy na zajęcia w systemie efitness – TUTAJ):

  • W piątek bezpłatne zajęcia od godziny 17:00 – Halloweeneowe wyzwanie,
  • W sobotę Maraton Aqua Fitness na godzinę 17:00 zgodnie z cennikiem,
  • W niedzielę bezpłatne Halloweenowe zajęcia taneczne dla dorosłych na godzinę 11:00,

Ponadto w sobotę w godzinach między 15:00 a 18:00 oraz w niedzielę między 11:00 a 13:00 w okolicy kasy w „strasznie fajnym miejscu” animatorzy Śremskiego Sportu przygotują dla najmłodszych malowanie twarzy oraz zajęcia na bowlingu. W sobotę zoorganizowany zostanie Halloweeenowy balik przebierańców dla dzieci w godzinach od 16:00 do 18:00 (zapisy na balik w biurze organizacji imprez lub pod numerem telefonu 61 22 28 683).

W trakcie strasznie fajnego weekendu obiekt sportowy wypełnią dźwięki mrocznej muzyki. Będzie można skorzystać ze specjalnej promocji w STREFIE SMAKU, która na ten weekend obniży wszystkie ceny o 15%. 

Zgodnie z coroczną tradycją, która przywędrowała do Nas z zachodu, nie zabraknie słodyczy – „cukierek albo psikus” to hasło przewodnie naszego wydarzenia. Obiek sportowy zmieni swoje oblicze nie do poznania, a w strefie fitness zajęcia odbędą się w specjalnie przygotowanych salach 🙂 Zapraszamy!