10 Sztafeta 20 Października

   Stowarzyszenie Runner’s Power wraz z burmistrzem Śremu oraz Śremskim Sportem zapraszają na już 10 charytatywną Sztafetę 20 Października organizowaną by uczcić pamięć pomordowanych 20 października 1939 roku Synów Ziemi Śremskiej.
W tym roku odbędzie się ona w dniu 02.10.2022, a dystans jak zawsze 4 x 2,5 km. Start i meta znajdować się będą na niedawno wyremontowanym Miejskim Stadionie w Parku im. Powstańców Wielkopolskich , a trasa prowadzić będzie ścieżkami parku. Jak co roku będziemy zbierać pieniądze na pomoc dla chorego dziecka, w tym roku będzie to Borys Durzyński.
Chłopiec urodził się w 24 tygodniu ciąży, w ciężkiej zamartwicy urodzeniowej jako ekstremalnie skrajny wcześniak z masą urodzeniową 765 gram. Dziecko zmaga się od urodzenia z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, objawiającym się głównie wzmożoną spastyką kończyn dolnych. Nosi profilowane, dedykowane dla niego ortezy na nogach, które pomagają mu w utrzymaniu prawidłowego wzorca chodu.
Więcej informacji o Borysie znajdziecie na stronie: http://www.runnerspower.pl/Biegamy-dla
Wpisowe jak co roku minimum 100 zł od sztafety, mile widziane większe wpłaty ponieważ całą kwotę wpisowego przeznaczamy na pomoc dla Borysa poprzez Fundację Dzieciom – Zdążyć z pomocą.
10 SZTAFETA 20 PAŹDZIERNIKA jest biegiem otwartym. Do startu będą dopuszczone drużyny 4- osobowe, które zapiszą się na bieg korzystając z formularza zamieszczonego na stronie http://www.runnerspower.pl/Sztafata.aspx oraz dokonają wpłaty na podany w punkcie 9 regulaminu numer konta.
Zapisy tylko drogą elektroniczną. Limit uczestników 120 sztafet.
Harmonogram Sztafety 20 Października:
– 10:30 – 11:30 Odbiór pakietów
 – 11:00  Start Sztafety Przedszkolaka
– 12:00 Oficjalne otwarcie
– 12:10 Start sztafet
– 14:00 Dekoracja zwycięskich sztafet oraz losowanie nagród.
A więcej informacji o sztafecie (regulamin, oświadczenie biegacza, zgodę rodzica oraz listę startową)
znajdziecie na stronie:
http://www.runnerspower.pl/Sztafata.aspx