„Rodzinny spływ kajakowy” – 7 sierpnia 2022 r.

Śremski Sport serdecznie zaprasza na rodzinny spływ kajakowy, który odbędzie się 7 sierpnia 2022 r.

W tym roku trasa spływu prowadzi z Nowego Miasta do Śremu. Długość trasy z prądem to ok.34 km. Zbiórka odbędzie się o godzinie 8:00 przy przystani Marina w Śremie na ulicy Nadbrzeżnej 18. W cenę wliczony jest dojazd autokarem ze Śremu do Nowego Miasta gdzie przesiadamy się do kajaków i wyruszamy w powrotną podróż! Dla uczestników przewidziany jest posiłek w Kotowie. Podczas spływu zapewniamy wszystkim pełne bezpieczeństwo! Czuwać nad tym będą ratownicy wodni, płetwonurkowie, ratownicy medyczni z miejsko – powiatowego oddziału WOPR w Śremie oraz komandor spływu.

Koszt uczestnictwa w spływie to 50 zł za osobę (kajaki 2 osobowe). Akcja współfinansowana ze środków budżetowych Gminy Śrem.

Rezerwację prosimy dokonywać do 29 lipca 2022 r.( lub do wyczerpania miejsc) pod nr tel. 61 22 28 683 lub na adres e-mail bok@sremskisport.pl. Osoby zapisujące się na spływ prosimy o przygotowanie numerów pesel całej załogi kajaka, pesele potrzebne są do ubezpieczenia uczestników. Wpłaty gotówką lub kartą przyjmowane będą w kasie obiektu Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a, w godzinach 7:00 – 22:00.
Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem spływu: Regulamin