Tenis stołowy w Śremskim Sporcie

Już w najbliższą sobotę 14 maja udostępnimy dla Państwa nową usługę jaką jest tenis stołowy. Jest to bardzo wszechstronna dyscyplina sportu. Niektórzy sądzą, że na „ping-pongu” nie można się zmęczyć! Nic bardziej mylnego! To jedna z najszybszych gier na świecie.

21 i 22 maja przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję – w tych dniach rezerwacja stołów oraz kortów do squasha na godzinę kosztować będzie tylko 1 zł! – Zapraszamy do rezerwacji!
  • Rezerwacji dokonywać można telefonicznie w kasie obiektu sportowego pod numerem telefonu 61 22 28 680.
  • Możliwość zarezerwowania stołu zależna będzie od dostępności hali sportowej – gdyż właśnie tam będzie można zagrać w popularnego ping ponga.
  • Dostępność hali z przeznaczeniem do gry w tenisa stołowego będzie głównie w weekendy, natomiast zachęcamy do rezerwacji w innych terminach w zależności od jej dostępności.
  • Rezerwacji dokonywać można od godzny 07:00 do 21:00.
Koszt wynajmu stołu – 20 zł na godzinę, 
Koszt wynajmu kompletu rakietek do tenisa oraz piłeczki – 10 zł na godzinę,

* Obowiązkiem osób korzystających z hali sportowej jest pozostawienie okryć zewnętrznych i obuwia w szatni oraz założenie właściwego obuwia sportowego z podeszwą z tworzywa nie kaleczącego nawierzchni i nie pozostawiającego zabrudzeń podczas użytkowania hali sportowej (NON MARKING),

„Tenis stołowy – gra, w której uczestniczą 2 lub 4 osoby, polegająca na odbijaniu piłeczki rakietką tak, by przeleciała nad siatką lub obok siatki na drugą połowę stołu. Piłeczka może uderzyć o stół tylko raz, niedozwolone jest odbijanie piłeczki z powietrza, tak jak to ma miejsce w tenisie.”