Breeding Center vs Totem 2:0

Za nami kolejny weekend piłkarskich emocji związanych z halową Green Bike Ligą. Pierwsze punkty zgubiła broniąca tytułu ekipa Breeding Center.

Niedzielne mecze grupy mistrzowskiej rozpoczęły się od niespodzianki. Osłabiony kadrowo Breeding Center nie zdołał bowiem pokonać Znak Big Futsal i musiał się zadowolić bez bramkowym remisem. Wydawało się, że bez Mikołaja Bergera i Patryka Słomczyńskiego mistrzom będzie ciężko o punkty z Totemem. Ten nie wykorzystał jednak szansy i przegrał z obrońcami tytułu 0:2 (całe spotkanie można obejrzeć na profilu FB FUJIGOL.PL ). Największymi wygranymi byli piłkarze PUH Cynk. Ich braki kadrowe były jeszcze większe niż Breeding Center i musieli zgłosić dwóch nowych graczy, a mimo to zdołali wygrać oba mecz. Znak Big Futsal pokonali 4:2, a Wangę rozgromili aż 7:0. Na piąte miejsce awansował Proxicom, który wywalczył cztery punkty. Po remisie 1:1 z Turtlesami pokonał 4:2 Ostrowo.

W grupie walczącej o miejsca 9-16 rozegrano tylko cztery z ośmiu zaplanowanych spotkań. Nie stawiła się bowiem ekipa Grzybek Ogrody, a składu nie zebrała Amarena. Liderem mimo porażki 1:2 ze Śremskimi Fanatykami pozostaje Kreacja, bowiem „kibole” przegrali 3:4 z PHU Fiedler.

W najbliższą niedzielę czekają nas mecze ćwierćfinałowe Pucharu Ligi.

KOMPLET WYNIKÓW I TABELE NA STRONIE LIGIHALOWE.PL

RELACJE ZE SPOTKAŃ NA PROFILU FB FUJIGOL.PL