Obrońcy tytułu wciąż bez porażki

Za nami kolejne mecze w Green Bike Lidze. W grupie mistrzowskiej samotnym liderem Breeeding Center, a tej walczącej o miejsca 9-12 przewodzi Kreacja.

Sobotnie pojedynki rozpoczęły się od starcia Breeding Center z Wangą, a więc pojedynku dwóch niepokonanych dotąd drużyn. Ekipa Adama Klaka nie zdołała sprawić sensacji jak w meczu z Totemem. Obrońcy tytułu byli lepsi i zasłużenie wygrali 3:0. Kolejkę kończył z kolei hit dnia pomiędzy Totemem, a PUH Cynk. Totem odrodził się niczym Feniks z popiołów. Po klęsce 0:6 z Wangą tym razem to on zdeklasował rywali. Zespół Piotra Bartkowiaka nie miał nic do powiedzenia i poległ 0:5. W efekcie w tabeli po 4 kolejkach z kompletem punktów prowadzi Breeding Center, który wygrał jeszcze 2:1 z Turtesami, a po 9 na koncie mają Totem, PUH Cynk i Wanga. Przełamały się z kolei Proxicom i Turtlesy, które wywalczyły pierwsze punkty w grupie mistrzowskiej wygrywając po 2:0 odpowiednio ze Znak Big Futsal i Ostrowem.

W niedzielę rozegrano sześć z ośmiu spotkań grupy walczącej o miejsce 9-16, bowiem za zgodą organizatora swoje mecze przełożył Instalator. Liderem jest Kreacja, która pokonała 5:2 Grzybek Ogrody. Dwa zwycięstwa odniósł Raitech. Niedzieli do udanych nie zaliczą Amarena i Ucho Prezesa. Obie ekipy dwukrotnie schodziły z parkietu pokonane.

KOMPLET WYNIKÓW I TABELE NA STRONIE LIGIHALOWE.PL

RELACJE ZE SPOTKAŃ NA PROFILU FB FUJIGOL.PL