NAJLEPSZE FERIE ZIMOWE W MIEŚCIE 😊 ATRAKCJE DLA DZIECI I DOROSŁYCH 😊

Już kilka dni dzieli nas od ferii zimowych😊 Jeśli nie macie żadnych planów wyjazdowych, zapraszamy serdecznie do Śremskiego Sportu- tu aktywności i dobrej zabawy na pewno nie zabraknie!

Od 12.02.24r. do 19.02.24r., czyli w I tygodniu ferii będzie można spróbować swych sił na torze wodnym WIBIT, a od 20.02.24r. do 25.02.24r. w II tygodniu ferii zapraszamy na tor wodny Aquaglide. Długość każdego z torów to około 18m, korzystać mogą dorośli oraz dzieci od 6 r.ż., potrafiące pływać. Dodatkowo do dyspozycji będą również kamizelki- kapoki, do wypożyczenia u ratowników. Wejście wg cennika basenowego, bez dodatkowych opłat.

Dla dzieci w wieku 7- 12 lat, odbędą się dwa pięciodniowe turnusy półkolonii. Od 7:30- 15:00 dzieci będą spędzać czas na sportowo. W programie m.in. nauka i doskonalenie pływania, kino, trampoliny, gry i zabawy sportowe, zapoznanie się z różnymi dyscyplinami sportu, wyjazd do Poznania i wiele innych atrakcji. Szczegóły na stronie Półkolonie w Śremskim Sporcie.

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych z podziałem na grupy będzie prowadzone pod okiem Chlorek Swim. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu pod nr.tel. 791 464 286 lub na adres e-mail chlorekswim@gmail.com

Szeroka oferta form zajęć na sali fitness i na sportach walki. Zajęcia od 16 r.ż. lub młodsi pod opieką dorosłych. Koszt wejścia jednorazowego to 30zł.

Gry paletkowe i integracyjne dla każdego: Squash, tenis stołowy oraz bowling. Skorzystanie z nich, wymaga wcześniejszej rezerwacji terminu- podczas wizyty w obiekcie lub pod nr.tel. 61 22 28 680.

Squash i tenis stołowy dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż. z gminy Śrem codziennie do godz. 16:00 będzie darmowe, wynajęcie stołu lub kortu ( za okazaniem legitymacji szkolnej ).

Cały czas w strefie saun mamy tropikalne temperatury, zapraszamy gorąco do wieczornego relaksu 😊