Wyniki drugiej edycji Street Workout Grand Prix!

Kolejna edycja Street Workout Grand Prix za nami. Tym razem do zawodów zgłosiło sie 10 zawodników, mieli oni do pokonania następujące zadania:

  1. Pull-up (podciągnięcia na drążku) + 16kg dodatkowego obiciążenia
  2. Zwis na drążku z ugiętymi (90 stopni) kolanami + 20kg dodatkowego obiciążenia (talerz na udach)
  3. Dipy na poręczach + 24kg dodatkowego obiciążenia

Odbywające się od czterech lat SW GP czyli letni test “siły, sprawności  i wytrzymałości” to cykl zawodów siłowo-sprawnościowych w skład których wchodzą trzy etapy. Zawody mają na celu wyłonienie najsilniejszego i najsprawniejszego zawodnika biorącego udział w poszczególnych cyklach GP. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali przedstawiciele Śremskiego Sportu – Krzysztof Lewandowski oraz Patryk Klupś, natomiast sędziom głównym był Michał Kasprzak. Poniżej prezentujemy wyniki drugiego etapu oraz wyniki klasyfikacji ogólnej, jednocześnie zapraszamy Państwa na finały, które odbędą sie pod koniec sierpnia!

Street Workout GP 2018 – Finał!

Fundatorami nagród dla zwycięzców byli :Gmina Śrem, Firma Malibu Marcin Dębski oraz Śremski Sport Sp. z o. o. Poniżej prezentujemy wyniki oraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sobotnich zawodów.

Kolejne zawody z cyklu SW GP 2018: 25.08.2018 – poniżej prezentujemy tabelę wyników z sobotnich zmagań.

Miejsce Imię i nazwisko

Czas wykonanych ćwiczeń

I ZADANIE

II ZADANIE

II ZADANIE

PUNKTACJA

1. Dawid Adamczak

21 powtórzeń/ 26 pkt.

00:42:66/ 30 pkt.

32 powtórzenia/ 30 pkt.

86

2. Wojciech Wojciechowski

19 powtórzeń/ 23 pkt.

00:32:56/ 26 pkt.

27 powtorzeń/ 26 pkt.

75

3. Bartłomiej Kosicki

16 powtórzeń/ 18 pkt.

00:30:62/ 20 pkt.

25 powtórzenia/ 23 pkt.

61

4. Krystian Dzikiewicz

22 powtórzenia/ 30 pkt.

00:21:41/ 7 pkt.

24 powtórzeń/ 20 pkt.

57

5. Dominik Walczak

18 powtórzeń/ 20 pkt.

00:30:09/ 18 pkt.

19 powtórzeń/ 15 pkt.

53

6. Błażej Górczyński

9 powtórzeń/ 9 pkt.

00:31:43/ 23 pkt.

20 powtórzeń/ 18 pkt.

50

7. Łukasz Wojtaszyk

13 powtórzeń/ 13 pkt.

00:28:25/ 15 pkt.

12 powtórzeń/ 7 pkt.

35

8. Marcin Bogdanowicz

10 powtórzeń/ 11 pkt.

00:28:00/ 13 pkt.

16 powtórzeń/ 11 pkt.

35

9. Piotr Broński

14 powtórzeń/ 15 pkt.

00:26:85/ 11 pkt.

13 powtórzeń/ 9 pkt.

35

10. Damian Chybki

13 powtórzeń/ 13 pkt.

00:22:72/ 9 pkt.

17 powtórzeń/ 13 pkt.

35

 

KLASYFIKACJA OGÓLNA SW GP 2018

Miejsce Imię i nazwisko

Ilość punktów w poszczególnych edycjach GRAND PRIX

Suma punktów
I II III
1. Dawid Adamczak

30

30

60

2. Wojciech Wojciechowski

25

25

50

3 Bartłomiej Kosicki

14

21

35

4. Błażej Górczyński

18

14

32

5. Krystian Dzikiewicz

12

18

30

6. Marcin Bogdanowicz

12

12

24

7. Michał Antczak

21

21

8. Damian Chybki

6

12

18

9. Patryk Kasprzak

16

16

10. Dominik Walczak

16

16

11. Łukasz Wojtaszek

12

12

12. Piotr Broński

12

12

13. Mateusz Garstka

10

10

14. Kamil Duszyński

8

8

15. Michal Twardowski

5

5

16. Mateusz Kasprzak

4

4

17. Wiktor Borysewicz

3

3

18. Łukasz Adamiak

2

2
Skip to content