Wakacje w Śremskim Sporcie trwają !!!

W dniu 17 lipca 2015  w Spółce Śremski Sport zakończył się II turnus sportowych półkolonii, który jednocześnie był ostatnim podczas letnich wakacji. Uczestnicy brali udział w nauce oraz doskonaleniu pływania, do tego czekały na nich gry, konkursy i zabawy na Sali gimnastycznej, zajęcia z elementami fitness oraz  bowling i wiele innych atrakcji.Prezes Spółki Śremski Sport Daniel Cicharski, wychowawcy Pan Bolesław Morawiec, Katarzyna Ogierman oraz Malwina Dobrucka i cały personel ośrodka dokładali wszelkich starań, aby i drugi turnus był ciekawy, relaksujący i bezpieczny dla uczestników. Cieszymy się, że uczestnicy i ich rodzice byli zadowoleni zarówno z oferty programowej, jak i sposobu jej realizacji przez Śremski Sport.

Wakacje w Śremskim Sporcie
Wakacje w Śremskim Sporcie

Przypominamy jednocześnie iż Śremski Sport przy współpracy ze Śremskim Klubem Sportowym Warta  zaprasza na PIŁKARSKIE PONIEDZIAŁKI. W każdy wakacyjny poniedziałek uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum korzystają z orlika przy ulicy Zamenhofa  bezpłatne, zajęcia w wyznaczonych godzinach prowadzą wykwalifikowani trenerzy Klubu Warta Śrem.Ponadto Darmowy orlik przy ul. Zamenhofa udostępniany jest do użytku dzieci i młodzieży z Gminy Śrem od wtorku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Zajęcia podzielone na grupy wiekowe:

Klasy 1 – 3: od 10.00 do 11.30

Klasy 4 – 6: od 11.30 do 13.00

Klasy Gimnazjum: od 13.00 do 18.00

Wakacje w Śremskim Sporcie
Wakacje w Śremskim Sporcie

Serdecznie zapraszamy też wszystkie dzieci oraz młodzież do lat 16 z gminy Śrem do korzystania z naszego basenu za jedyne 3 zł! Basenowe lato potrwa jeszcze przez niecały miesiąc  do 14 sierpnia podczas którego można korzystać  z promocyjnych cen w godzinach 9.00 – 19.00. ZAPRASZAMY !

Wakacje w Śremskim Sporcie
Wakacje w Śremskim Sporcie