Szpindlerowy Młyn – jednodniowy wyjazd na narty !

W sobotę dnia 14 stycznia specjalnie dla mieszkańców Śremu jeżdżących na nartach oraz snowboardzie organizujemy jednodniowy wyjazd do miejscowości Szpindlerowy Młyn w Czechach. Wszystkich chętnych zapraszamy do rezerwowania miejsc, koszt wyjazdu to 95 zł, w cenie którego znajduje się przejazd autokarem oraz ubezpieczenie. Przyjazd do miejscowości Szpindlerowy Młyn planowany jest ok. godz. 9:00. Po wykupienie karnetów, wypożyczeniu sprzętu zimowego (dla chętnych) szusowanie na stokach do godziny 16:00 (W soboty wyciągi działają od 8:30-16:00 ). Następnie czas wolny (ok. 2 godz.) Wyjazd powrotny około godziny 18:00. Przyjazd do Śremu w godzinach nocnych.

Zgłoszeń dokonać można u Pana Krzysztofa Lewandowskiego pod numerem tel. 887 888 214 (adres e-mail: krzysztof.lewandowski@wordpress1788210.home.pl ) , lub osobiście w  Obiekcie Sportowym przy  ul. Staszica 1 a. Zgłoszeń i wpłat należy dokonać do dnia 6 stycznia 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

narty-2017-plakat-maly

Špindlerův Mlýn, nazywany potocznie Szpindlem, jest największym i najbardziej popularnym ośrodkiem górskim w Czechach. Szpindl znajduje się bowiem w samym sercu Karkonoszy, na wysokości 715–1310 m n.p.m., i oferuje przez pięć miesięcy w roku idealne warunki do narciarstwa zjazdowego i biegowego. Na miłośników białego puchu czekają tu perfekcyjnie przygotowane trasy narciarskie o wszystkich stopniach trudności i łącznej długości 25 kilometrów, a także 14 wyciągów orczykowych i krzesełkowych, których przepustowość wynosi 17,5 tysięcy narciarzy na godzinęW okolicach Szpindlerowego Młyna przygotowano ponad 85 km oznakowanych i utrzymywanych tras biegowych, zaś w partiach grzbietowych wytyczono 150 km tras biegowychSzpindlowe nartostrady spełniają wymogi Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), a więc można na nich organizować zawody o randze światowej.