Step rozwija mięśnie całego ciała

STEP- zajęcia odbywające się na specjalnej platformie mające na celu wzmocnienie mięśni, spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, kształtowanie głównie dolnych partii ciała, oraz zwiększenie kondycji, a to wszystko w rytmie dynamicznej muzyki nadającej tempo zajęć. Step jest treningiem zbudowanym z choreografii z wykorzystaniem platformy dla podniesienia intensywności i efektów treningu. Odpowiednio dobrane kroki i wskazówki instruktora przeprowadzą Cię z łatwością przez cykl zajęć. Ćwiczenia na stepie doskonale działają na mięśnie nóg, pośladków, wzmacniają układ sercowo-mięśniowy, kondycję, pomagają stracić zbędne kilogramy. Przeciwwskazaniem do wykonywania ćwiczeń na stepie są problemy ze stawami i kręgosłupem, gdyż zbytnio obciążają kolana, biodra i kostki.

Step - Śremski Sport
Step – Śremski Sport

Anna Sarnecka  – Instruktor rekreacji ruchowej z specjalnością fitness. Instruktor aqua fitness. Uczestniczka szkoleń, warsztatów przez które nieustannie pogłębia wiedzę. Ze sportem i aktywnością związana od najmłodszych lat, najpierw był: taniec, bieganie teraz fitness czyli pasja i radość z spełnienia. Uśmiechnięta, energiczna i pozytywnie zakręcona, stara się zarażać uśmiechem motywując do wspólnego wysiłku. Motywator dla klientów: “W cokolwiek mocno wierzysz z czasem tego doświadczysz.”

„Głównym celem moich zajęć jest nauka techniki pracy na stepie, kroków podstawowych, łączonych w proste układy choreograficzne. Ćwiczenia poprawiają kondycję fizyczną, koordynację ruchową oraz wzmacniają dolne partie mięśniowe. Główny nacisk położony jest na mięsnie ud, łydek i pośladków. Końcowa część zajęć to ćwiczenia wzmacniające brzuch a także części górnej i stretching. ZAPRASZAM 🙂 „

Anna Sarnecka
Anna Sarnecka