Śremski Sport na twoim tablecie oraz smartfonie!

Śremski Sport na twoim tablecie oraz smartfonie!

Mamy świadomość, że czasy się zmieniają. Coraz częściej korzystamy z telefonu komórkowego przeglądając internet niż z komputera stacjonarnego lub laptopa. Smartfon jest prawie zawsze z nami – widzimy to po Waszej aktywności na facebooku ale również po ilości osób, jaka odwiedza naszą stronę internetową. Blisko połowa z internautów wchodzi na naszą stronę korzystając z urządzeń mobilnych!

Moglibyśmy napisać: “Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom…”, ale przecież tego nikt się nie spodziewał. Śremski Sport posiada własną aplikację na urządzenia z systemem Android! Teraz nie musicie wchodzić na naszą stronę internetową, aby zobaczyć “co nowego”… wystarczy zainstalować naszą aplikację. Przeglądanie aktualności Śremskiego Sportu na smartfonach i tabletach jest teraz jeszcze prostsze!

Jak zainstalować aplikację Śremskiego Sportu?

Upewnij się, że posiadasz telefon lub tablet z system android. Jak to zrobić? Sprawdź czy posiadasz ikonę “Sklep Play”. Jest? To świetnie! Uruchom ją, napisz: “Śremski Sport” i kliknij “zainstaluj”. To wszystko. Od tego momentu wszystkie nasze aktualności trafią wprost na Twój telefon!

Dzięki, że jesteście z nami!