Remont w strefie Fitness

Szanowni Klubowicze

Wrzesień zbliża się do nas wielkimi krokami a w związku z nim tzw. „początek sezonu”. Wszystkie kluby startują z prezentacją nowej lub odświeżonej oferty natomiast u nas mały remont.

W okresie wakacyjnym obiekt Spółki Śremski Sport, a ściślej strefa fitness przechodzi gruntowne „odświeżenie”. W tym czasie pracom remontowym poddane zostało zadaszenie szatni, które wymagało niezbędnej naprawy z uwagi na przeciekający dach, po to, aby w następnym etapie zająć się szatniami. Dodatkowo dbając o Państwa komfort przenieśliśmy salę fitness z parteru na drugie piętro tak, aby skumulować strefę fitness w jednym miejscu, przy czym wszystkie pomieszczenia zostały odświeżone i klimatyzowane. W związku z pracami i występującymi przejściowymi utrudnieniami z korzystania z sal fitness oraz szatni, wychodzimy Państwu naprzeciw informując, iż klienci, którzy zakupili karnety FITNESS w sierpniu mogą liczyć na  przedłużenie ich o dwa tygodnie, jednocześnie informujemy, iż utrudnienia związane z remontem sal potrwają nie dłużej niż do 06.09.2015.Dodatkowo wszyscy klienci, którzy zakupili karnety w miesiącu lipcu i sierpniu mogą liczyć na extra promocję, której szczegóły poznacie już wkrótce.

Pracom remontowym poddane zostaną również pomieszczenia siłowni, które zaczynamy już w środę tj. 26.08.2015, w zależności od tego, jak długo będzie trwał remont, siłownia pozostanie zamknięta do odwołania.

Obiecujemy jak najszybsze zakończenie prac i oddanie wszystkich powierzchni treningowych do Waszej dyspozycji.Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie obecnej sytuacji.

Zespół Fitness Śremski Sport.