WYSTARTUJ Z REKLAMĄ SWOJEJ FIRMY

Strona główna > O nas >  Reklamy w obiekcie

Telebim

Śremski Sport Sp z o.o. oferuje Państwu reklamę firmy na telebimach, które zostały umiejscowione: w centralnym miejscu na hali basenowej oraz na elewacji przy wejściu do Obiektu Sportowego przy ulicy Staszica 1a.

Technologia LED, jest to nowoczesny, wielkoformatowy kanał przekazu reklamy, dzięki któremu Państwa firma dotrze do szerokiego grona odbiorców. W dobie najnowszych technologii oraz coraz szybszego tempa życia telebim to jedna z nielicznych form przekazu reklamy, która pozwala ekspresowo zmieniać treści i nadążać za szybkimi zmianami w otaczającym świecie. To jedyne takie medium, które pozwala skupić najważniejsze cechy przekazu pożądane przez reklamodawcę. Tradycyjne nośniki nie mają takiej możliwości ze względu na czas instalacji czy wyklejenia. Firmy, które opierają swój marketing na działaniach zdarzeniowych powinny lokować ten nośnik jako idealne narzędzie do skutecznego przekazu. Doskonałe narzędzie do kampanii wizerunkowych, dają nie tylko pożądany efekt dla odbiorców reklamy, ale też prestiż i rozmach co jest świetnym pretekstem do zaprezentowania pozytywnego wizerunku firmy świadczącego o jej stabilności i rzetelności. W końcu ekran może stanowić doskonałe uzupełnienie oraz wzmocnienie kampanii prowadzonej na tradycyjnych nośnikach takich jak banery, radio, telewizja czy internet.

Jeśli interesuje Państwa najnowocześniejsza oraz atrakcyjna forma reklamy, efektowna i skuteczna kampania reklamowa, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Z pewnością dzięki tej niebanalnej formule Państwa firma będzie wyróżniać się na tle konkurencji. 

Istnieje możliwość przygotowania przez nas reklamy dla Państwa (zgodnie z Państwa wytycznymi).

Istnieje możliwość wcześniejszego sprawdzenia w obecności klienta czy wszystko poprawnie się wyświetla.

Telebim zewnętrzny
(główne wejście)

Rozmiar: 5.12m x 2.88m
Powierzchnia: 14.88 m2
Rozdzielczość: 1024×576 px, 72 dpi, RGB
Proporcje: 16:9

Telebim wewnętrzny
(hala basenowa)

Rozmiar: 4.16m x 2.4m
Powierzchnia: 9.98 m2
Rozdzielczość: 416×240 px, 72 dpi, RGB
Proporcje: 16:9.23

Formaty zdjęć i video

jpg, png / mp4, avi, mov

Telewizory

Śremski Sport Sp. z o. o. oferuje również bardziej powszechną formę wyświetlania reklam jaką są monitory na obiekcie. Odpowiednio rozmieszczone urządzenia wyświetlające reklamy gwarantują odbiór zawartości przez możliwie największą ilość klientów.

Ze względu na swoją prostotę i umiejscowienie, monitory zapewniają najwyższy standard i czytelność przekazu. Firmy, które cenią sobie częstotliwość wyświetlania i wysoki procent odbiorców powinny rozważyć możliwość takiego marketingu i sposobu reklamowania swojej działalności na terenie obiektu Śremskiego Sportu. Aktualnie monitory rozmieszczone są w najbardziej obleganych miejscach obiektu tj. przy wejściu, na siłowni, przy kasie głównej oraz na II piętrze gdzie odbywa się większość zajęć fitness.

Jeżeli interesuje Państwa wysoki standard i przejrzysty format marketingu, to ta oferta jest właśnie dla waszej działalności. Zapewniamy również elastyczne działania w kwestii edycji formy wyświetlania reklamy oraz szybką aktualizację treści.

Istnieje możliwość wcześniejszego sprawdzenia w obecności klienta czy wszystko poprawnie się wyświetla.

Rozdzielczość

1920 x 1080 px,
72 dpi, RGB

Formaty zdjęć

jpg, jpeg,
png, swf

Formaty video

mp4, avi
mov

Banery

W naszej ofercie znajdują się również klasyczne formy reklamowania, takie jak rozwieszone banery na terenie Śremskiego Sportu. Mimo, że ten sposób reklamowania odbiega jakościowo od innych technik marketingowych, to wciąż jest to najbardziej przyciągająca uwagę formą przedstawienia swojej działalności, nie tylko dla samych klientów naszego obiektu, ale również dla przejezdnych i przechodniów.

Oferujemy różne warianty rozmieszczenia banerów odpowiednio dopasowane do Państwa oczekiwań. Zapewniamy najwyższy standard rozwieszanych reklam i gwarantujemy wysokie zadowolenie.

Oprócz niżej wymienionych miejsc na banner możemy zaproponować również miejsce na oknach obiektu.

Istnieje możliwość wcześniejszego sprawdzenia w obecności klienta czy wszystko poprawnie widać.

Barierki przed obiektem

wymiary
3m x 0,9m

Stelaż przed obiektem

wymiary
4m x 2m

Bandy na hali sportowej

wymiary
2,5m x 0,9m

Inne

Możemy również zaoferować inne usługi reklamowe np. reklamy na meczach i imprezach masowych. Jesteśmy otwarci na inne formy współpracy zaproponowane przez Państwa. Istnieje możliwość łączenia ofert i negocjacji cen. Przekonani o obustronnych korzyściach wynikających z podjętej współpracy serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dodatkowo istnieje możliwość reklamy w formie balonów reklamowych, ulotek, tablic, potykaczy wpisu na naszej stronie internetowej lub kampanii aktywnych.

Kontakt

W celu ustalenia szczegołów dotyczących reklam prosimy o kontakt z Krzysztofem Lewandowskim w Biurze Organizacji Imprez, telefonicznie lub mailowo.

tel. 887 888 214 
e-mail: krzysztof.lewandowski@sremskisport.pl

Kontakt – IT

W przypadku zapytań technicznych dotyczących przygotowania lub emisji reklam prosimy o kontakt z Mateuszem Murasem w Sekretariacie, telefonicznie lub mailowo.

tel. 733 664 974
e-mail: mateusz.muras@sremskisport.pl