Planowane zamknięcie obiektu sportowego.

Szanowni Klienci.

Informujemy iż strefa Cardio z dniem dzisiejszym zostaje zamknięta, natomiast cały obiekt sportowy zostaje wyłączony z użytkowania 12 października 2015 r. Przerwa podyktowana jest trwającym wyburzaniem niecki basenowej oraz związanymi z tym utrudnieniami w postaci wydobywającego się kurzu i pyłu które towarzyszą pracom rozbiórkowym.

Na początku października rozpoczęły  się główne roboty budowlane. W pierwszej kolejności Wykonawca zajmuje się wyburzaniem uszkodzonej niecki po to, aby można było bezpiecznie korzystać z pozostałych powierzchni obiektu sportowego przy ulicy Staszica 1a.

Osoby, które posiadają ważne niewykorzystane karnety nie mają powodów do zmartwień. Zostaną one przedłużone po rozruchu o okres przestoju. Planowany czas zamknięcia obiektu to 3 tygodnie. O jego ponownym otwarciu poinformujemy na naszej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.

Obiecujemy jak najszybsze zakończenie prac i oddanie wszystkich powierzchni treningowych do Waszej dyspozycji.Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie obecnej sytuacji.

Zespół Śremski Sport.