Otwarcie obiektu sportowego – 16 listopada 2015 r.

Rozpoczęte na początku października prace rozbiórkowe i demontażowe niecki basenowej trwają uniemożliwiając normalne funkcjonowanie pozostałych pomieszczeń obiektu. Brak cieplika, wody, kanalizacji, a także prądu  spowodował czasowe zamknięcie obiektu sportowego.  Biorąc pod uwagę te wszystkie utrudnienia, Spółka nie mogła bez ogrzewania i wody, w kurzu i hałasie proponować klientom korzystnie z pozostałych pomieszczeń tj. sali sportowej, sal fitness, squasha,  bowlingu. Dlatego też tymczasowo zamknęliśmy obiekt na czas tych utrudnień jednocześnie przekładając oficjalne otwarcie zarówno nowych sal fitness jak i siłowni  na termin późniejszy.

Prosimy o wyrozumiałość gdyż przy tak ogromnym zakresie robót trudno przewidzieć dokładny termin ukończenia wszystkich prac rozbiórkowych, niemniej jednak patrząc obiektywnie na postępujące prace, ustalamy datę otwarcia obiektu sportowego na 16 listopada 2015 r

Z uwagi na zapytania odnośnie siłowni , która przeszła gruntowny remont informujemy, że otwarta będzie ona przez cały tydzień w godzinach od 7:00 do 22:00, zaznaczamy ,że Śremski Sport honorować będzie m.in. karty Benefit, OK System, Fit Profit oraz Fit Flex. Informacje odnośnie cennika siłowni oraz fitnessu przedstawimy w następnym tygodniu.

Zespół Śremski Sport