Ostatni otwarty trening plenerowy już w Niedzielę!

Zapraszamy w najbliższą niedzielę na godzinę 13:30. Na otwarty trening plenerowy do Parku Powstańców Wielkopolskich w Śremie!!!

Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich Śremian, bez względu na wiek i płeć. Pamiętajcie, że dobra forma się opłaca! Trening na Inwazji Sportu jest ostatnim z cyklu niedzielnych treningów plenerowych ze Śremskim Sportem, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okazało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Niedzielne zajęcia ruchowe stanowiły doskonałą okazje do tego aby spotkać się w gronie znajomych z klubu i poćwiczyć w doborowym towarzystwie. Każdy termin przypisany był do innego instruktora fitness, zatem zajęcia były różnorodne. Nie zabrakło zajęć z Martyną , Anetą, Anią, Dominiką i Sylwią, a ostatnie zajęcia poprowadzi Marta Skrzypczak z 30 minutowym treningiem TABATA.

Na uczestników oprócz zajęć , czekają atrakcje sportowe, kulinarne i animacje dla dzieciaków, a poza tym wśród grupy uczestniczącej w treningu rozlosujemy karnet Fitness. Stało się normą, że podczas niedzielnych zajęć dopisywała nam zarówno pogoda, jak i frekwencja, dlatego też liczymy na was w Niedzielę i  zachęcamy do wzięcia udziału!

Informowaliśmy również że prace remontowe na salach do fitnessu potrwają nie dłużej niż do piątku 06.09.14 wprowadzając Państwa w błąd, gdyż z przyczyn niezależnych od nas remont wydłużył się do końca obecnego tygodnia.Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy, nie zmienia to jednak faktu iż już od poniedziałku strefa fitness w nowej odsłonie dostępna będzie dla Was! W następnych tygodniach czeka nas jeszcze kilka „kosmetycznych” prac, które nie będą jednak przeszkadzały w użytkowaniu pomieszczeń. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć , dzięki którym miejmy nadzieję nabierzecie apetytu na FITNESS ŚREMSKI SPORT!!!

P.S

Na ostatnim zdjęciu brakuje jeszcze podłogi, ale już nie mogliśmy się doczekać aby pochwalić się nasza sztandarową sala do treningu funkcjonalnego 🙂

Fitness Śremski Sport
Fitness Śremski Sport
Fitness Śremski Sport.
Fitness Śremski Sport.
Fitness Śremski Sport.
Fitness Śremski Sport.