rejestracja Basen sauny Siłownia fitness bowling squash lodowisko

jak przebiega rejestracja lub kupno wejścia jednorazowego?

Wejście jednorazowe

Aby prawidłowo się zarejestrować należy podejść do kasy obiektu, znajdującej się na I piętrze. Kasjer poprosi o przyłożenie dłoni do czytnika 4 razy (2 przyłożenia to rejestracja i 2 przyłożenia to weryfikacja). Po prawidłowej rejestracji wszystkie bramki oraz szafki wymagają tylko jednego przyłożenia dłoni – tej samej co podczas rejestracji. Podczas częstych wejść jednorazowych tej samej osoby, może nie być potrzebna kolejna rejestracja.

Rejestracja klienta zidentyfikowanego

Aby prawidłowo się zarejestrować należy podejść do kasy obiektu, znajdującej się na I piętrze. Kasjer poprosi o przyłożenie dłoni do czytnika 4 razy (2 przyłożenia to rejestracja i 2 przyłożenia to weryfikacja) oraz o dane osobowe. Dzięki temu, rejestracja nie będzie już nigdy wymagana ponownie oraz będzie możliwy dostęp do panelu klienta na stronie www. Wraz z dostępem do panelu klienta istnieje możliwość zakupu karnetów, rezerwacji i wejść przez internet.
Wejścia BENEFIT – OPIS

Jak skorzystać z basenu?

Mając wykupione wejście jednorazowe lub karnet, za bramką wejściową znajdują się szafki depozytowe, w których można pozostawić obuwie lub drobne rzeczy. Przed wejściem na hol basenowy, na którym znajdują się suszarki do włosów – należy zdjąć obuwie.

W szatniach basenowych znajduje się 14 przebieralni oraz około 200 szafek.

Rodzaje szafek

Szafki depozytowe

drobne rzeczy, obuwie

Szafki basenowe

ubrania, obuwie

Korzystając z przebieralni, przed wejściem na basen klient zobowiązany jest założyć strój kąpielowy. Ubrania należy pozostawić w szafce i przejść do natrysków przeznaczonych odpowiednio dla kobiet lub mężczyzn. Po opłukaniu się pod natryskiem można kierować się bezpośrednio na basen lub do saun.

Jak WYBRAĆ szafkę depozytową lub basenową?

Krok 1.

Podejdź do czytnika znajdującego się na pomarańczowych drzwiczkach. W przypadku braku szafki – wybierz na ekranie dotykowym opcję “Nie mam szafki”.

Każdemu rzędowi szafek basenowych odpowiada jeden czytnik biometryczny.

Krok 2.

Na ekranie dotykowym wybierz jedną spośród dostępnych szafek.

Wolna szafka – zielony kolor tła
Zajęta szafka – czerwony kolor tła

Krok 3.

Aby przypisać dłoń do szafki, należy ją przyłożyć do czytnika biometrycznego. Podczas skanowania dłoni prosimy zwracać uwagę na instrukcje pojawiające się na ekranie (np. przesuń dłoń w lewo). To samo tyczy się pasków, które należy przyłożyć do symbolu “RFID”.

Szafka została przypisana do dłoni lub paska.

Jak OTWORZYĆ szafkę depozytową lub basenową?

Krok 1.

Podejdź do czytnika znajdującego się na pomarańczowych drzwiczkach. Aby otworzyć szafkę należy wybrać opcję “Mam szafkę” (lub od razu przyłożyć dłoń do czytnika biometrycznego lub pasek do symbolu “RFID” i przejść do kroku nr 3).

Każdemu rzędowi szafek basenowych odpowiada jeden czytnik biometryczny.

Krok 2.

Przyłóż dłoń do czytnika lub pasek do symbolu “RFID”.

Krok 3.

Na ekranie dotykowym należy wybrać opcję “Otwórz szafkę”.

Krok 4.

Szafka została otwarta.

Pamiętaj, aby zawsze zamykać swoją szafkę!

Jak skorzystać z saun?

Aby móc korzystać z saun należy wpierw wykupić wejście na basen lub basen + sauny a następnie udać się do strefy saun i przejść przez bramkę. W przypadkuj braku aktywnego karnetu bądź wykupionego wiejścia jednorazowego posiadającego w swojej ofercie sauny, po przejściu przez bramkę saunową naliczane będzie 0.50zł dopłaty za każdą rozpoczętą minutę pobytu na saunie.

Jak SPRAWDZIĆ wykorzystany czas?

Krok 1.

Podejdź do czytnika znajdującego się na słupie w saunie i przyłóż dłoń.

Krok 2.

Po chwili na ekranie pojawi się czas spędzony w saunarium.

jak skorzystać z siłowni?

W przypadku braku aktywnego karnetu lub wykupionego wejścia jednorazowego należy udać się do kasy. Następnie, z aktywnym karnetem podejdź do bramki siłowni znajdującej się na parterze i przyłóż dłoń do czytnika biometrycznego lub pasek do symbolu “RFID”. Bramka automatycznie zwolni blokadę i umożliwi wejście na siłownię.

W przypadku posiadania aktywnego karnetu nie trzeba podchodzić do kasy – można udać się od razu na siłownię.

Mając aktywną kartę MultiSport, FitProfit oraz wykupioną usługę OK System każdorazowo należy potwierdzić swoją obecność przy kasie pokazując przy tym dowód tożsamości.

PROSIMY O PRZYNIESIENIE SWOICH KŁÓDEK DO SZAFEK W SZATNIACH.

jak skorzystać z fitness?

Zajęcia fitness odbywają się na I oraz II piętrze obiektu.  Aby skorzystać z zajęć fitness należy posiadać aktywny karnet lub wykupić wejście jednorazowe w kasie obiektu. Honorujemy także karty BENEFIT, OK SYSTEM, FIT FLEX – posiadając takie karty należy przed zajęciami okazać (zczytać) kartę w kasie obiektu. Przed zajęciami należy także na stronie Fitness Śremski Sport – kalendarz zajęć zapisać się na konkretne zajęcia.

PROSIMY O PRZYNIESIENIE SWOICH KŁÓDEK DO SZAFEK W SZATNIACH.