rejestracja Basen sauny Siłownia strefa walki strefa fitness squash bowling lodowisko

jak przebiega rejestracja lub kupno wejścia jednorazowego?

Wejście jednorazowe

Aby prawidłowo się zarejestrować należy podejść do kasy obiektu, znajdującej się na I piętrze. Kasjer poprosi o zaakceptować zgody na przetwarzanie danych osobowych RODO, a następnie o przyłożenie dłoni do czytnika 4 razy (2 przyłożenia to rejestracja i 2 przyłożenia to weryfikacja). Po prawidłowej rejestracji wszystkie bramki oraz szafki wymagają tylko jednego przyłożenia dłoni – tej samej co podczas rejestracji. Podczas częstych wejść jednorazowych tej samej osoby, może nie być konieczna kolejna rejestracja. Dla dzieci poniżej 13-tego roku życia oraz dla osób, które mają problemy z krążeniem zalecamy korzystanie z transponderów (pasków) “RFID”, które wydawane są w kasie przy zakupie biletu. 

 

Rejestracja klienta zidentyfikowanego

Aby prawidłowo się zarejestrować należy podejść do kasy obiektu, znajdującej się na I piętrze. Kasjer poprosi o zaakceptować zgody na przetwarzanie danych osobowych RODO, a następnie o przyłożenie dłoni do czytnika 4 razy (2 przyłożenia to rejestracja i 2 przyłożenia to weryfikacja) oraz o dane osobowe. Dzięki temu, rejestracja nie będzie już nigdy wymagana ponownie oraz będzie możliwy dostęp do panelu klienta na stronie internetowej. Wraz z dostępem do panelu klienta istnieje możliwość zakupu karnetów, rezerwacji i wejść przez internet.  Dla dzieci poniżej 13-tego roku życia oraz dla osób, które mają problemy z krążeniem zalecamy korzystanie z transponderów (pasków) “RFID” lub specjalnych kart, które wydawane są w kasie przy zakupie biletu lub karnetu. 
 

Jak skorzystać z basenu?

Mając wykupione wejście jednorazowe lub karnet, za bramką wejściową znajdują się szafki depozytowe, w których można pozostawić obuwie albo drobne rzeczy. Przed wejściem na hol basenowy, na którym znajdują się suszarki do włosów – należy zdjąć obuwie.

W szatniach basenowych znajduje się 14 przebieralni oraz około 200 szafek.

Rodzaje szafek

Szafki depozytowe

drobne rzeczy, obuwie

Szafki basenowe

ubrania, obuwie

Korzystając z przebieralni, przed wejściem na basen klient zobowiązany jest założyć strój kąpielowy. Ubrania należy pozostawić w szafce i przejść do natrysków przeznaczonych odpowiednio dla kobiet lub mężczyzn. Po opłukaniu się pod natryskiem można kierować się bezpośrednio na basen lub do saun.

Honorujemy także karty BENEFIT, OK SYSTEM, FIT PROFIT, FIT SPORT – posiadając takie karty należy przed wejściem na szatnie basenowe okazać (sczytać) kartę w kasie obiektu. Bilet ten obowiązuje przez 60 minut od momentu przejścia przez bramkę wejściową.

Jak WYBRAĆ szafkę depozytową lub basenową?

Krok 1.

Podejdź do czytnika znajdującego się na pomarańczowych drzwiczkach. W przypadku braku szafki – wybierz na ekranie dotykowym opcję “Nie mam szafki”.

Każdemu rzędowi szafek basenowych odpowiada jeden czytnik biometryczny.

Krok 2.

Na ekranie dotykowym wybierz jedną spośród dostępnych szafek.

Wolna szafka – zielony kolor tła
Zajęta szafka – czerwony kolor tła

Krok 3.

Aby przypisać dłoń do szafki, należy ją przyłożyć do czytnika biometrycznego. Podczas skanowania dłoni prosimy zwracać uwagę na instrukcje pojawiające się na ekranie (np. przesuń dłoń w lewo). To samo tyczy się pasków, które należy przyłożyć do symbolu “RFID”.

Szafka została przypisana do dłoni lub paska.

Jak OTWORZYĆ szafkę depozytową lub basenową?

Krok 1.

Podejdź do czytnika znajdującego się na pomarańczowych drzwiczkach. Aby otworzyć szafkę należy wybrać opcję “Mam szafkę” (albo od razu przyłożyć dłoń do czytnika biometrycznego lub pasek do symbolu “RFID” i przejść do kroku nr 3).

Każdemu rzędowi szafek basenowych odpowiada jeden czytnik biometryczny.

Krok 2.

Przyłóż dłoń do czytnika lub pasek do symbolu “RFID”.

Krok 3.

Na ekranie dotykowym należy wybrać opcję “Otwórz szafkę”.

Krok 4.

Szafka została otwarta.

Pamiętaj, aby zawsze zamykać swoją szafkę (szafki zatrzaskują się po kilku sekundach)!

Jak się ROZLICZYĆ?

Po opuszczeniu basenu, gdy skończy się czas pobytu, należy udać się do kasy obiektu w celu rozliczenia za skorzystaną usługę. Jeżeli nie został przekroczony czas bramka wyjściowa wypuści bezproblemowo. W przeciwnym razie zostanie wyświetlony komunikat o dopłacie, którą należy uregulować w kasie.

Zalecamy skorzystać z czytnika “STOP CZAS”. Zatrzymie on czas biletu na 5 minut, co pozwoli na spokojne przebranie się, wysuszenie włosów lub ewentualnym uniknięciu dodatkowej dopłaty za dłuższy pobyt w kolejcie na rozliczenie.

Należy jednak pamiętać, że jeżeli nie rozliczymy się w wyznaczonym czasie to każda następna minuta jest liczona jako dopłata według cennika plus dodatkowo wlicza poprzednio zatrzymane minuty do czasu pobytu. 

 

Jak skorzystać z saun?

Aby móc korzystać z saun należy wpierw wykupić wejście na basen lub sauny, a następnie udać się do strefy saun i przejść przez bramkę. W przypadku wykupionego wejścia jednorazowego nie posiadającego w swojej ofercie sauny, po przejściu przez bramkę saunową naliczana będzie dopłata zgodna z cennikiem za każdą rozpoczętą minutę pobytu na saunie. Z aktywnego karnetu basenowego pobierana jest odpowiednio pomniejszona kwota z konta za minutę.

Honorujemy także karty BENEFIT, OK SYSTEM, FIT PROFIT – posiadając takie karty należy przed wejściem na szatnie basenowe okazać (sczytać) kartę w kasie obiektu. Bilet ten obowiązuje przez 60 minut od momentu przejścia przez bramkę wejściową.

Jak SPRAWDZIĆ wykorzystany czas?

Krok 1.

Podejdź do czytnika znajdującego się na słupie w saunie i przyłóż dłoń.

Krok 2.

Po chwili na ekranie pojawi się czas spędzony w strefie saun

jak skorzystać z siłowni?

W przypadku braku aktywnego karnetu lub wykupionego wejścia jednorazowego należy udać się do kasy. Następnie, z aktywnym karnetem podejdź do bramki siłowni znajdującej się na parterze i przyłóż dłoń do czytnika biometrycznego lub kartę do symbolu “RFID”. Bramka automatycznie zwolni blokadę i umożliwi wejście na siłownię. Honorujemy także karty BENEFIT, OK SYSTEM, FIT PROFIT, FIT SPORT – posiadając takie karty należy przed treningiem okazać (sczytać) kartę w kasie obiektu.

W przypadku posiadania aktywnego karnetu nie trzeba podchodzić do kasy – można udać się od razu na siłownię.

 

PROSIMY O PRZYNOSZENIE SWOICH KŁÓDEK DO SZAFEK W SZATNIACH.

jak skorzystać ze Strefy Walki?

Zajęcia sportów walki odbywają się na antresoli obiektu.  Aby skorzystać z zajęć należy posiadać aktywny karnet lub wykupić wejście jednorazowe w kasie obiektu. Honorujemy także karty BENEFIT, OK SYSTEM, FIT PROFIT – posiadając takie karty należy przed zajęciami okazać (sczytać) kartę w kasie obiektu. Przed zajęciami należy także zapisać się na stronie Fitness Śremski Sport – kalendarz zajęć na konkretne zajęcia, które nas interesują. Z zajęć można zrezygnować maksymalnie 2 godziny przed ich rozpoczęciem. Po tym czasie rezygnacja jest już niemożliwa co może skutkować zablokowaniem konta na pewien czas uniemożliwiając tym samym korzystanie z zajęć. 

Więcej informacji TUTAJ.

PROSIMY O PRZYNOSZENIE SWOICH KŁÓDEK DO SZAFEK W SZATNIACH.

jak skorzystać ze strefy fitness?

Zajęcia fitness odbywają się na I oraz II piętrze obiektu.  Aby skorzystać z zajęć fitness należy posiadać aktywny karnet lub wykupić wejście jednorazowe w kasie obiektu. Honorujemy także karty BENEFIT, OK SYSTEM, FIT PROFIT – posiadając takie karty należy przed zajęciami okazać (oraz sczytać) kartę w kasie obiektu. Przed zajęciami należy także na stronie Fitness Śremski Sport – kalendarz zajęć zapisać się na konkretne zajęcia. Z zajęć można zrezygnować maksymalnie 2 godziny przed ich rozpoczęciem. Po tym czasie rezygnacja jest już niemożliwa co może skutkować zablokowaniem konta na pewien czas uniemożliwiając tym samym korzystanie z zajęć. 

Więcej informacji TUTAJ.

PROSIMY O PRZYNOSZENIE SWOICH KŁÓDEK DO SZAFEK W SZATNIACH.

jak skorzystać ze squasha?

Aby skorzystać z kortów do gry w squasha należy zarezerwować go w kasie telefonicznie bądź osobiście na I piętrze obiektu. Opłatę za kort dokonuje się w dniu przez nas zarezerwowanym również w kasie obiektu, co jest równoznaczne z potwierdzeniem naszej obecności. Honorujemy także karty BENEFIT, OK SYSTEM, FIT PROFIT – jedna karta zapewnia nam 1/3 kortu. W celu uzupełniania pozostałej części należy dopłacić odpowiednią kwotę według cennika lub sczytać kolejne karty tego typu.

W RAZIE REZYGNACJI Z REZERWACJI PROSIMY O POINFORMOWANIE KASY OBIEKTU.

jak skorzystać z bowlingu?

Aby skorzystać z bowlingu należy zarezerwować jeden tor lub całą salę w kasie telefonicznie bądź osobiście na I piętrze obiektu. Opłatę dokonuje się w dniu przez nas zarezerwowanym również w kasie obiektu, co jest równoznaczne z potwierdzeniem naszej obecności. W weekendy tzn. piątki, soboty i niedziele, należy dodatkowo wpłacić zaliczkę w terminie 3 dni od dnia rezerwacji w przeciwnym razie rezerwacja przepada.

W RAZIE REZYGNACJI Z REZERWACJI PROSIMY O POINFORMOWANIE KASY OBIEKTU.

jak skorzystać z lodowiska?

W celu zakupy biletu wstępu na lodowisko należy udać się do kasy lodowiska znajdującej się na parterze. Następnie po wykupieniu wejścia należy udać się bezpośrednio na teren lodowiska. Aby wejść na taflę należy przyłożyć wcześcniej sczytaną dłoń do czytnika biometrycznego bądź kartę lub wypożyczony transponder do czytnika “RFID”. Honorujemy także karty BENEFIT, OK SYSTEM, FIT PROFIT, FIT SPORT – posiadając takie karty należy przed wejściem okazać (sczytać) kartę w kasie lodowiska.

PROSIMY O ZWROT TRANSPONDERÓW, JEŻELI ZOSTAŁY WYDANE, PO ZAKOŃCZONYM POBYCIE NA LODOWISKU.