Nowa strona internetowa Śremskiego Sportu

Nowa strona internetowa Śremskiego Sportu

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej nowej strony internetowej. Mamy nadzieję, że wyjdziemy tym samym na przeciw Państwa oczekiwaniom.

Strona sremskisport.pl zyskała całkowicie nowy wygląd i nowoczesne funkcjonalności. Dzięki zastosowanemu zabiegowi responsywności, strona dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest wyświetlana. Nie istotne, czy wykorzystujemy smartfon, tablet, komputer stacjonarny lub laptop – strona automatycznie dopasuje swój wygląd tak, aby była przejrzysta oraz czytelna.

Szata graficzna została całkowicie przebudowana, uporządkowana oraz ograniczona do określonej palety pasujących do siebie barw. Stała się dynamiczna, przyciągająca wzrok.

Na szczycie strony umieściliśmy duży slider ze zmieniającymi się, wysokiej jakości zdjęciami, pochodzącymi z naszej bazy multimediów. Strona jest przewijana w pionie, czyli scroll’ując w dół, przechodzimy do kolejnych “paneli” z informacjami o Spółce, aktualnościami, ofercie oraz z danymi kontaktowymi. Dzięki temu większość najważniejszych treści i odnośników znajduje się na stronie głównej.

Zastosowano również czytelny, uporządkowany i bardzo intuicyjny górny pasek menu, odsyłający zainteresowanych na odpowiednie podstrony. Część menu umieszczono także w wygodnej stopce z odsyłaczami “Na skróty” i danymi kontaktowymi. Jeśli użytkownik strony ma pytanie, może je szybko wysłać za pomocą wygodnego formularza kontaktowego zamieszczonego w zakładce Kontakt. Tam znajdują się również mapy dojazdu.

Oczywiście nie zapomnieliśmy też o powiązaniu strony z mediami społecznościowymi takimi jak Facebook, youtube, pinterest, twitter czy Google Plus, które również z biegiem czasu będą przez nas zapełniane. Nieważne, z jakiego kanału informacji będziecie korzystali – chcemy tam być z Wami!

Zachęcamy do zapisania się również do naszego newslettera, który znajduje się w lewym, dolnym rogu naszej strony. Dzięki temu, raz w tygodniu będziecie otrzymywali drogą mailową najnowsze informacje związane ze Śremskim Sportem.

Spodziewajcie się jeszcze więcej informacji, jeszcze więcej promocji, jeszcze więcej nowości i niespodzianek. Kolejne już wkrótce:) Chcemy być bliżej Was! Bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeśli jesteś ciekaw co się zmieniło, zapraszamy do obejrzenia strony na żywo: http://wordpress1788210.home.pl/autoinstalator/wordpressplus/autoinstalator/wordpressplus9

Strona internetowa została przygotowana przez Radosława Pawlińskiego.

Nowa strona internetowa Śremskiego Sportu
Nowa strona internetowa Śremskiego Sportu