Mikołajkowy turniej młodzików

Osiem drużyn młodzików rywalizowało w sali Śremskiego Sportu w Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej, współorganizowanym przez portal piłkarski Fujigol.pl i Śremski Sport.

W sobotnim turnieju udział wzięły cztery zespoły Warty Śrem, a także gościnnie młodzi adepci z Promienia Krzywiń, Pogoni Książ, Młodych Orłów Piaski i Adalbertusa Dalewo. Drużyny podzielono na dwie grupy eliminacyjne, z których dwie najlepsze awansowały do półfinałów Ligi Mistrzów, a kolejne dwie do półfinałów Ligi Europy. W finale Ligi Mistrzów Promień Krzywiń pokonał 2:0 Wartę Śrem 2:0, a w finale Ligi Europy Warta 2008 pokonała Wartę rocznik 2008. Brązowymi medalistami zostały Młode Orły Piaski i Adalbertus Dalewo.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a trzem najlepszym drużynom każdej z lig prezes Daniel Cicharski wręczył puchary.