Kłos II Zaniemyśl zdobywa Puchar Burmistrza Śremu w turnieju Beach Soccer 2019

W minioną sobotę 20 lipca na Plaży Miejskiej w Śremie odbyła się kolejna edycja turnieju Beach Soccer o puchar Burmistrza Śremu, czyli rozgrywki plażowej piłki nożnej. Organizatorem imprezy poza Śremskim Sportem i Gminą Śrem był Śremski Klub Sportowy WARTA , a sponsorem części nagród w rozgrywkach open – sieć sklepów Malibu. Do turnieju zgłosiły się 3 drużyny w kategorii “DZIECI” oraz 7 drużyn w kategorii “DOROŚLI”. Wśród zwycięzców dominowały zespoły przyjezdne.

Młodsza kategoria rozpoczęła rozgrywki po godzinie 12:00. Turniej wygrała ekipa Pogoni Książ II, drugie miejsce przypadło drużynie UKS Śrem natomiast ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna Pogoni Książ I. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a wszyscy zawodnicy dostali nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów.

DZIECI

KAŻDY Z KAŻDYM
Pogoń Książ I 3:6 UKS Śrem
Pogoń Książ I 2:6 Pogoń Książ II
UKS Śrem 5:5 Pogoń Książ II

Druga część turnieju wystartowała po godzinie 15:00. Była to kategoria OPEN (dorośli), do której zgłosiło się 7 drużyn. Kolejność zespołów, zaczynając od zwycięzców – Kłos Zaniemyśl, Słoneczny Patrol, LKS Lubiatowo, Bele Elita Kosmos, Amicus Mórka, TFP Team, Myrol Team. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań w grupach:

Kłos II 3:2 Mórka

Czołowe zespoły turnieju uhonorowane zostały pucharami oraz otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora turnieju – siec sklepów Malibu. Zwyciężyła drużyna Kłos II Zaniemyśl, drugie miejsce przypadło zespołowi Słoneczny Patrol natomiast trzecie miejsce na podium zajęli piłkarze LKS Lubiatowo. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy wygranej. Zapraszamy na kolejną przyszłoroczną edycję!

Poniżej prezentujemy wyniki finałów oraz galerię zdjęć z sobotnich zawodów.