Informacja – siłownia, squash, bowling w nowym roku.

W związku z licznymi prośbami klientów o nie zamykanie usług siłowni i squasha i bowlingu (informacja z dnia 6 grudnia 2016) uprzejmie informujemy, że postanowiliśmy utrzymać w działaniu wyżej wymienione usługi tak długo jak będzie to możliwe i nie będzie kolidować z kolejnymi etapami prac podejmowanych przez firmę zajmująca się remontem. Dla wszystkich, dla których prace remontowe na obiekcie sportowym nie są na tyle uciążliwe aby korzystać z usług siłowni, informujemy iż karnet miesięczny z dniem 2 stycznia będzie miał nową niższą cenę w wysokości 79 zł dla wszystkich. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie obecnej sytuacji.

Dodatkowo informujemy, że zajęcia fitness w Gimnazjum  nr 1 im. Polskich Noblistów z uwagi na harmonogram prac szkoły zakończą się z dniem 22.12.2016 (czwartek). Natomiast do zajęć wrócimy już od poniedziałku 2 stycznia 2017 roku.

*wszyscy klienci, którzy zakupili karnet open fitness przed 22 grudnia mogą liczyć na jego przedłużenie po kontakcie z kasą obiektu.

Śremski Sport.