Giewartów zwycięzcą 1 Nocnego Turnieju Siatkówki Plażowej w Śremie

W dniu 24 sierpnia na plaży śremskiego jeziora odbył się 1 Nocny Turniej Siatkówki Plażowej o puchar Burmistrza Śremu. W turnieju uczestniczyło 10 dwuosobowych drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Rywalizacja rozpoczęła się około godz. 9:00, a finał został rozegrany o godz. 23:30.

Młode Wilki 1 pkt 41:56

Po zaciętych meczach grupowych  wyłoniliśmy zespoły, które rozegrały mecze o trzecie i pierwsze miejsce. Około godz. 23:00 mecz o trzecie miejsce rozegrały zespoły Dream Team  (Alicja Urbańska i Marcin Sławek) z  Amatorami (Ania Bednarek i Albert Adamski). Wygrali Amatorzy 15:12, którym przypadło trzecie miejsce na pudle. Mecz finałowy pomiędzy Re Pro (Perzemek Lisiecki i Damian Marciniak) a zespołem Giewartów ( Dominik Juszczak i Tymoteusz Juszczak) rozpoczął się o godz. 23:30 i po zaciętym pojedynku zwyciężyła drużyna Giewartów 16:14 i tym samym wywalczyła pierwsze miejsce w  1 Nocnym Turnieju Siatkówki Plażowej o puchar Burmistrza Śremu. Nagrody najlepszym drużynom wręczał prezes Śremskiego Sportu Pan Daniel Cicharski. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestniczącym zespołom.