Wszystkich chętnych zapraszamy do zabawy na Endomondo!

Organizatorem Konkursu jest:

Śremski Sport Sp. z o.o.

Warunki uczestnictwa

Konkurs realizowany jest w aplikacji Endomondo. W konkursie brane będą pod uwagę wyłącznie treningi wykonane w ramach uczciwej rywalizacji tj. bez ręcznego wpisywania wyników tylko z pomiarem trasy za pomocą GPS. Konieczne jest udostępnianie statystyk z przeprowadzonych treningów (statystki muszą być przez cały okres trwania konkursu dostępne dla wszystkich). Obowiązują zasady Fair Play.

Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z niniejszym regulaminem oraz zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i jest skierowany do osób zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Dołączyć do rywalizacji można poprzez stronę endomondo (wymagane jest założenie konta) wybierając rywalizację pn. Wyganiamy jesienną depresję na sportowo

Terminarz

Rywalizacja na aplikacji Endomondo trwa od 15 października do 21 grudnia 2015 do godz. 23:59.

Nagrody

Bieganie

I miejsce – 200 bon podarunkowy ufundowany przez firmę Strefa Sport do wykorzystania w sklepach Strefa Sport w Śremie
II miejsce – 50 zł karnet ufundowany przez firmę Śremski Sport Sp z o.o. do wykorzystania na usługi Śremskiego Sportu: fitness, siłonia, squash, bowling
III miejsce – odżywki o wartości 30 zł ufundowane przez firmę 77 Sport

Nagrody będą do odebrania osobiście w sekretariacie Śremskiego Sportu mieszczącego się przy ul. Staszica 1 w Śremie po zakończeniu akcji Wyganiamy jesienną depresję na sportowo w dniu 21 grudnia 2015r.

Dodatkowe ustalenia dotyczące organizacji konkursu

Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy przesyłać mailowo na adres: sekretariat@wordpress1788210.home.pl

Biorąc udział w konkursie Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb związanych z organizacją i promocją imprezy pn. Wyganiamy jesienną depresę na sportowo organizowanej w dniu 14.10.2015 r. przez Śremski Sport Sp. z o.o. oraz naszsrem.pl, zgodnie z ustawą z dnia 28 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późna. zm.) oraz na potrzeby związane z organizacją konkursu i wyłonienia Zwycięzców.