Bal Sportu w Gościńcu Niezapominajka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w imprezie karnawałowej pn. Bal Sportu, która odbędzie się 11 lutego 2017 w Gościńcu Niezapominajka w Dalewie. 

„Niezapominajka w Dalewie to lokal łączący komfort i wygodę z duchem tradycyjnej polskiej gościnności.To idealne miejsce na organizacje przyjęć weselnych, komunijnych, spotkań biznesowych, konferencji, bali oraz imprez okolicznościowych.”

Cena uczestnictwa wynosi 230 zł za parę. Jak co roku będzie wspaniała zabawa i wiele ciekawych atrakcji oraz loteria fantowa z szeroką gamą nagród rzeczowych. Podczas kolejnej edycji balu zabawę umilać będzie nam zespół Colorado, tak więc gwarantowana jest świetna zabawa do samego rana !

Zgłoszenia oraz rezerwacji dokonać można u Pana Krzysztofa Lewandowskiego pod numerem tel. 887 888 214 (adres e-mail: krzysztof.lewandowski@wordpress1788210.home.pl ) , lub osobiście w  Obiekcie Sportowym przy  ul. Staszica 1 a. Zgłoszeń i wpłat należy dokonać do dnia 31 stycznia 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

bal-fb-i-strona-2017