4 Mróz Śrem Półmaraton za nami

4 Mróz Śrem Półmaraton za nami

Emocje opadały, przyszedł czas na małe podsumowanie, a więc zacznijmy od temperatury, która jak co roku bardzo wysoka nie rozpieszczała biegaczy. Bezchmurne niebo i palące słońce uczyniły nasz bieg TROPIKALNYM PÓŁMARATONEM, ale i tak WSPANIALI ZAWODNICY po raz kolejny udźwignęli ciężar pogody i 642 osób dotarło na metę !!!!

Dziękujemy Sponsorom biegu za wkład i zaangażowanie a także wszystkim służbom za kompetencje, profesjonalizm i za nieocenioną pomoc w organizacji Śremskiej połówki

Wszystkim zawodnikom gratulujemy zmagań na trasie, osiągniętych wyników, a osobom które po raz pierwszy mierzyły się z tym dystansem ukończenia biegu. Dziękujemy wszystkim za sportową rywalizację, uśmiechy na trasie i moc radości na mecie!

Ponadto jeszcze raz, bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM , FIRMIE MRÓZ ORAZ POZOSTAŁYM SPONSOROM, WSZYSTKIM PARTNEROM, WOLONTARIUSZOM, KIBICOM oraz WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE POMAGAŁY w organizacji 4. Mróz Śrem Półmaratonu. To dzięki Wam takie wydarzenie może odbywać się w Śremie !!!

Wyniki Śrem Półmaratonu dostępne są tutaj:

http://wyniki.datasport.pl/results1493/

Zdjęcie użyte w nagłówku wykonał Tomasz Twardowski

Poniższy spot został wykonany przez Bang Films: