Promocja w Strefie Walki Śremski Sport trwa!

Od dwóch tygodni w Strefie Walki Śremski Sport udostępniamy jedną formę zajęć sportów walki (tygodniowo) całkowicie za darmo!
W obecnym tygodniu będą to zajęcia Boksu, natomiast w następnym Kickboxing
DARMOWE TRENINGI BOKSU ODBĘDĄ SIĘ:
⛔️ 08.12 – WTOREK – 19:00
⛔️ 10.12 – CZWARTEK – 18:30
⛔️ 11.12 – PIĄTEK – 17:00

DARMOWE TRENINGI KICKBOXINGU ODBĘDĄ SIĘ:
⛔️ 14.12 – PONIEDZIAŁEK – 20:00
⛔️ 16.12 – ŚRODA – 20:00

Na zajęcia należy wczesniej zapisać się w kalendarzu zajęć sportowych:https://sremskisport.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec
Informacji na temat treningów sportów walki szukajcie na TUTAJ

BOKS – Dzięki współpracy z sekcją bokserską Śremskiego Klubu Sportowego Warta zajęcia prowadzą trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w tej dyscyplinie. Boks w Strefie Walki Śremski Sport prowadzimy w formie rekreacyjnej. Treningi te są kompleksowym przygotowaniem do realnej walki, oraz służą w dużej mierze poprawie i zachowaniu dobrej formy i kondycji. Treningi prowadzimy w bogato wyposażonej sali bokserskiej z ringiem podłogowym oraz innymi niezbędnymi akcesoriami treningowymi takimi jak gruszki bokserskie i worki treningowe.

KICK BOXING – Dyscyplina sportowa polegająca na walce pięścimi i nogami. Jest to połączenie ciosów bokserskich i kopnięć znanych z innych sztuk walki. Połączenie różnych technik walki czyni tę dyscyplinę bardzo widowiskową. Wiele cech wspólnych z kickboxingiem można odnaleźć również w tajskim boksie, taekwondo czy karate. Sport rozwijający umiejętności fizyczne takie jak: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu. Wyróżnia się dwie główne odmiany kick-boxingu: japońską i amerykańską. Ta pierwsza to połączenie karate i tajskiego boksu, gdzie początek stanowiły walki tajskich bokserów i karateków. Kick-boxing amerykański również ma swoje korzenie w karate, gdzie część zawodników stworzyła własny system walki full-contact karate, który przeobraził się następnie w kick-boxing.