IV Akcja Krwiodawstwa w Śremskim Sporcie ODWOŁANA!

⚠️ UWAGA ⚠️
W związku z coraz poważniejszą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego w Polsce, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo nas wszystkich podjęliśmy decyzje o zmianie terminu zamknięcia obiektu sportowego.

Od dnia 13 marca (piątek) 2020 r. do dnia 31 marca 2020 r. obiekt sportowy w Śremie przy ul. Staszica 1a będzie nieczynny. Odpowiedzialność moralna, społeczna oraz bezpieczeństwo i zdrowie ludzi jest w tej chwili najważniejsze.

W związku z tym IV Akcja Krwiodawstwa w Śremskim Sporcie została ODWOŁANA!

Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

To już czwarty raz jak krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu zawita pod obiekt Śremskiego Sportu. Tym razem organizatorem akcji jest Śremski Sport oraz Komenda Policji w Śremie. Do akcji jak zawsze dołącza się Klub Honorowych Dawców Krwi “ODLEWNIK”, oraz po raz pierwszy – Klub HDK PCK Garnizonu Śrem imienia Powstańców Wielkopolskich. Zapraszamy wszystkich chętnych tym razem w piątek 20 marca pod obiekt Śremskiego Sportu w godzinach od 08:30 do 13:30. Zachęcamy Was do oddania krwi i wsparcia osób potrzebujących!

Wszyscy, którzy przyłączą się do akcji wezmą udział w promocji!

„Dobrze wiemy, że honorowych dawców zachęcać niczym nie musimy, natomiast dla wszystkich osób, które krew oddają okazyjnie przygotowaliśmy małą promocję!
Jeżeli tego dnia oddasz krew przed obiektem Śremskiego Sportu, poza czekoladą 🙂 otrzymasz jednorazową wejściówkę na basen!

LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ!!!

Aby akcja przebiegła prawidłowo, musimy zapewnić obiecane minimum uczestników, czyli grupę co najmniej 50 osób, dlatego zachęcamy Państwa do zgłoszeń abyśmy wiedzieli jak wygląda sytuacja z zapisami! Zgłoszenia prosimy składać osobiście w obiekcie Śremskiego Sportu, w biurze organizacji imprez lub na adres e-mail: bok@sremskisport.pl.
Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko oraz numer telefonu.
Zapraszamy !!!