Każdy koniec to początek czegoś nowego…

Jak się okazuje 8 edycja Tropikalnej Śremskiej Połówki była ostatnią edycją biegu na dystansie półmaratonu.

Dziękujemy Wam, za te wszystkie lata gdzie pomimo trudnych warunków atmosferycznych daliście z siebie wszystko i wzięliście udział w naszym biegu! Mamy nadzieję, że udało nam się zaspokoić Wasze oczekiwania i będziecie mile wspominać Śremski Półmaraton!
Śremski Sport serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom i partnerom Śrem Półmaratonu, którzy współpracowali z nami prze te wszystkie lata! To dzięki Wam mogliśmy sprostać wszystkim kosztom organizacyjnym. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich wolontariuszy biegu, służb porządkowych oraz sołectw, przez które przebiegała trasa biegu!

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM BIEGACZOM!!
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO ORGANIZACJI ŚREM PÓŁMARATONU OD PIERWSZEJ EDYCJI BIEGU!
 

Przed nami nowe wyzwania, ponieważ już w przyszłym roku podejmiemy się organizacji biegu na dystansie 10 kilometrów. Zgodnie z waszymi sugestiami przenosimy się do miasta i zmieniamy termin biegu, który odbędzie się w kwietniu czyli w miesiącu odrobinę chłodniejszym niż czerwiec 🙂 Bieg odbywał się będzie na dwóch pętlach pięcio-kilometrowych po osiedlu „Jeziorany”. Liczymy oczywiście na większy udział mieszkańców naszego miasta w biegu ulicznym a także na dużo większy udział kibiców 🙂

ŚREMSKA DYCHA
19 KWIETNIA 2020 – ZAPRASZAMY!

Zapisy już wkrótce!