Relacja z 6 i 7 kolejki Green Bike Ligi, czyli… nie zwalniają tempa

Za nami 6 i 7 kolejka spotkań Green Bike Ligi. W Extralidze tempa nie zwalnia Breeding Center, który ma już na koncie 7 zwycięstw, a pierwsze punkty zdobyła Amarena. W I lidze w formie wciąż Niesłabin i Whisky Shop.  

GREEN BIKE EXTRALIGA

Świetny start sezonu mają piłkarze Breeding Cente. Tym razem obrońców tytułu nie zatrzymał Instalator i PUH Cynk. Pierwszy mecz mistrzowie sprzed roku wygrali dość pewnie 3:1, a drugi już szczęśliwie 2:1 strzelając gola w końcówce. Dwa punkty do lidera traci Totem, który ograł 3:1 Jarograf i dopisał trzy oczka za walkower z Green Bike. Sześć punktów w sobotę dopisał także SBL, który zaaplikował po 6 goli Agroltechowi i Śremskim Fanatykom. Obie te ekipy wciąż bez zwycięstwa w Extralidze. Pierwsze odniosła Amarena, tyle, że trzy punkty „zgarnęła” walkowerem za mecz z Green Bike, który nie zebrał składu, a rywale nie zgodzili się, aby mecz przełożyć. Amarena ma opuściła strefę spadkową, bo w drugim meczu zremisowała 2:2 z Instalatorem. Cenne zwycięstwo nad „kibolami” odniosła Wanga, a w końcu skuteczności nie zabrakło piłkarzom PUH Cynk, którzy rozbili 7:0 Agroltech. Ekipa z Wyrzeki ma już na koncie 32 stracone gole!  

GREEN BIKE I LIGA

Na zapleczu Extraligi niepokonane są już tylko dwa zespoły. Miano to straciła bowiem ekipa PHU Fiedler, która przegrała mecz na szczycie z liderem. Niesłabin wygrał 4:1, a potem ograł także 5:3 Ostrowo i ma komplet 21 punktów. Tyle samo ma na koncie Whisky Shop. Ubiegłoroczny mistrz II ligi rozgromił zarówno Ostrowo, jak i Ucho Prezesa strzelając w obu spotkaniach po 6 goli. Aż 9 z 12 trafień dla Whisky Shop było dziełem Mateusza Pierowskiego, który tym samym prowadzi w klasyfikacji strzelców. O sześć punktów wzbogacił się Mar-Trans. Z Kawcze-Malibu męczył się, ale wygrał 2:1, a z Ucho Prezesa też lekko nie było, ale skończyło się po myśli Mar-Transu zwycięstwem 2:0. Pierwszy punkt zdobyła ekipa Grzybek Ogrody, która zremisowała 3:3 z TFP. Ta podzieliła się także punktami z Kawcze-Malibu remisując 1:1. Ze zmiennym szczęściem grali Turtlesy i Wędliniarstwo Ciachowski. Formy wciąż szukają piłkarze Ostrowa, którzy ponownie dwukrotnie zeszli z parkietu pokonani.

Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/

Relacje Green Bike Ligi Halowe i Pucharu Ligi na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/

Skip to content