Emocjonujący weekend w śremskiej lidze halowej.

Sporo emocji dostarczył kolejny weekend z Green Bike Ligą. W Extralidze z kompletem już tylko Breeding Center, bo potknął się Totem. W I lidze wciąż karty rozdają Niesłabin, PHU Fiedler i Whisky Shop, ale w formie jest też Raitech, a przebudziła się Warta Futsal. 

GREEN BIKE EXTRALIGA

Tylko dwa zespoły dopisały w niedzielne popołudnie komplet sześciu punktów. Oba swoje mecze wygrały bowiem Breeding Center i Jarograf. Obrońcy tytułu w takich samych rozmiarach – 5:1, ograli Agroltech i Śremskich Fanatyków, a beniaminek pokonał 4:3 Instalatora i 5:3 Green Bike. Ci ostatni sprawili niespodziankę wygrywając 2:1 z SBL. Punkty zgubił też Totem. Po łatwym 5:1 z PUH Cynk zdobywcy Superpucharu zremisowali bo zaciętym meczu z Optico 4:4. Wyrównującą bramkę w końcówce zdobył Dawid Grześkowiak. W dolnej części tabeli wciąż bez punktów pozostaje Amarena, która poległa 3:6 z SBL i 1:3 z PUH Cynk. Bez zwycięstwa w Extralidze nadal są Agroltech i Śremscy Fanatycy. Obie ekipy dopisały po punkcie. Zespół z Wyrzeki za remis 2:2 z Wangą, a „kibole” po bezbramkowym starciu z Optico. 

GREEN BIKE I LIGA

Bardzo ciekawie robi się w I lidze. Tempa nie zwalniają trzy czołowe zespoły, ale formą i dobrą grą zaskakuje Raitech, który będzie chciał napsuć krwi faworytom. Ekipa ze Zbrudzewa w dobrym stylu wygrała kolejne dwa spotkania aplikując po pięć goli zarówno ekipie z Ostrowa, jak i Ucho Prezesa. W pierwszym ze spotkań popis skuteczności dał Maciej Słowik, który czterokrotnie pokonał bramkarza rywali. Niesłabin i Whisky Shop zgodnie z planem dopisali po sześć punktów, a jeden mecz rozegrała inna czołowa drużyna – PHU Fiedler, która 3:0 pokonała Ostrowo. W końcu na miarę oczekiwań i możliwości zagrała Warta Futsal. Biało-niebiescy pościg za czołówką rozpoczęli od zwycięstw nad Wędliniarstwem (4:0) i TFP (3:2). Stawkę pierwszoligowców zamykają Kawcze-Malibu oraz Grzybek Ogrody Radzewo. Obie ekipy punktów jeszcze nie zdobyły. 

KOLEJNE EMOCJE JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND. W SOBOTĘ GRA EXTRALIGA, A W NIEDZIELĘ I LIGA.

Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/

Relacje Green Bike Ligi Halowe i Pucharu Ligi na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/

Skip to content