Pięć drużyn z kompletem punktów!

Za nami 2 i 3 kolejka Green Bike Ligi. W Extralidze komplet punktów mają Totem i Breeding Center, a w I lidze są to trzy zespoły: Niesłabin, PHU Fiedler i Whisky Shop.
GREEN BIKE EXTRALIGA
Najwięcej goli w sobotnie popołudnie strzelili piłkarze Totemu. Najpierw cztery Amarenie, a potem aż siedem Agroltechowi. Trzy zwycięstwa na koncie ma także Breeding Center. Obrońcy tytułu po ciężkim meczu pokonali 2:1 Jarograf i łatwo rozprawili się z Green Bike (4:0). Sześć punktów dopisali w sobotę także piłkarze Optico i SBL. Pierwsi sprawili niespodziankę ogrywając 3:1 PHU Cynk, a potem ograli 4:0 Amarenę. Z kolei „bankowcy” wymęczyli 2:1 z Instalatorem i 3:1 z Wangą. Zaledwie punkt to dorobek ekipy PHU Cynk, która w ostatnich sekundach uratowała remis 4:4 ze Śremskimi Fanatykami. Pierwsze zwycięstwo odniósł Instalator, który wygrał 1:0 z „kibolami” Lecha, a stawkę zamyka Amarena, która jako jedyna ma trzy porażki, a przed nią kolejne dwa trudne pojedynki z PHU Cynk i SBL.
GREEN BIKE I LIGA
Ciekawie zapowiada się walka o awans do Extraligi. Formą imponuje Niesłabin, który najwyraźniej myśli o powrocie do halowej „elity”. Zwycięstwa 7:1 nad Turtlesami i 8:1 z Grzybek Ogrody robią wrażenie. W niedzielę postrzelali także piłkarze PHU Fiedler. Ekipa Zbigniewa Szozdy pokonała 5:1 Ucho Prezesa i 7:3 Kawcze-Malibu. Team Śremskiego Sportu postarał się za to o niespodziankę w meczu z Ostrowem. Ku uciesze Daniela Cicharskiego ekipa Ucho Prezesa wygrała bowiem 4:3. Podobnie, jak Niesłabin i PHU Fiedler komplet punktów ma Whisky Shop. „Czerwone diabły” wygrały 5:2 z Wartą Futsal i 3:1 z Turtlesami. Po falstarcie na inaugurację dużo radości swoim kibicom dostarczyli piłkarze Raitechu. Zwycięstwa 5:2 nad Kawcze-Malibu i 4:2 nad Grzybek Ogrody mocno poprawiły humory. Bez punktów w tym sezonie wciąż pozostają TFP, Warta Futsal, Kawcze-Malibu i Grzybek Ogrody.
Okazję do ich zdobycia piłkarze będą mieli już w najbliższy weekend. Tym razem w sobotę grać będzie I liga, a w niedzielę Extraliga.

Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/

Relacje Green Bike Ligi Halowe i Pucharu Ligi na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/

Skip to content