Turniej PROXICOM Squash GP NO.4 – ostatnie starcie

Rusza kolejny, a zarazem ostatni w tym roku turniej squasha z seriii ”PROXICOM SQUASH GRAND PRIX 2019”, a odbędzie się on 8 grudnia (niedziela) o godzinie 16:00 w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Poprzedni turniej odbył się 20 października, gdzie udział wzięło w sumie ośmiu zawodników. Ponownie wygrał Michał Hoffmann, który od początku istnienia naszego cyklu zajmuje pierwsze miejsce w każdym turnieju co skutkuje również jego pierwszym miejscem w ogólnej klasyfikacjach. Być może tym razem ktoś będzie w stanie odebrać mu koronę. Dla pierwszych 3 miejsc przewidzene są, jak zawsze nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe statuetki. Turnieje mają na celu promocję squasha jako dyscypliny oraz integrowanie wszystkich miłośników tego sportu w naszym mieście i nie tylko. Nie zwlekajcie zatem i już teraz zapiszcie się na wydarzenie!

Nagrodą dla zwycięzcy cyklu GP 2019 będzie wysokiej jakości sprzęt komputerowy ufundowany przez firme Proxicom!

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia turnieju!
Zgłoszenia można składać osobiście w kasie obiektu, mailowo na adres email bok@sresmkisport.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 222 86 83. Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres e-mail, numer telefon oraz wpisowe w wysokości 20 zł (można zapłacić w dniu turnieju).

Dodatkowo zachęcamy do zapisywania się dzięki aplikacji BO5, która łączy wszystkich pasjonatów tego sportu w jednym miejscu (wystarczy utworzyć konto, płatnośc natomiast będzie wymagana na miejscu) ZAPISZ SIĘ!

REGULAMIN TURNIEJU

PROXICOM SQUASH GP
„PSGP” to cykl turniejów, które odbywają się na kortach do squasha w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Turnieje mają na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie wszystkich miłośników tego sportu, nie tylko z naszego miasta ale także i z okolic Śremu. W nowej edycji – Grand Prix składa się z 4 turniejów, z których dwa odbywają się w pierwszej połowie roku, oraz dwa po wakacjach letnich. 
Cykl turniejów Grand Prix odbywa się dzięki firmie Proxicom – http://www.proxicom.pl

Poniżej prezentujemy klasyfikację ogólną Grand Prix:

1/ Michał Hoffmann – 90 pkt
2/ Rafał Walterowicz – 64 pkt
3/ Daniel Gandecki – 50 pkt
4/ Piotr Ratajczak – 45 pkt
5/ Robert Słowiński – 37 pkt
6/ Leszek Słowiński – 32 pkt
7/ Robert Gruchalski – 28 pkt
8/ Piotr Worsztynowicz – 20 pkt
9/ Jan Borkowski – 14 pkt
9/ Maciej Przepierzyński – 14 pkt
10/ Tomir Szulczewski – 13 pkt
11/ Łukasz Chwaliszewski – 12 pkt
12/ Rafał Chwaliszewski – 11 pkt
13/ Adam Wojczak – 10 pkt