Superpuchar dla Totemu i sporo goli na inaugurację.

Pierwsze trofeum w sezonie 2019/2020 Green Bike Ligi dla Totemu, który trzeci rok z rzędu zdobył Superpuchar. Nudów nie było także podczas inauguracyjnych spotkań Extraligi i I ligi.
Totem po raz trzeci. Mimo, że to piłkarze Breeding Center pierwsi zdobyli bramkę w meczu o Superpuchar to jednak trofeum obronił Totem. Mistrz Extraligi przegrał bowiem ze zdobywcą Pucharu Ligi 3:5. Szymon Kaczmarek – kapitan Totemu, po raz trzeci odebrał puchar z rąk prezesa Daniela Cicharskiego, co oznacza, że drużyna zabrała go na własność.
Niespodzianka beniaminka
Zaraz po meczu o Superpuchar zainaugurowana została Extraliga. Sprawcami niespodzianki byli piłkarze Jarografu. Beniaminek w debiucie na najwyższym poziomie rozgrywek pokonał bowiem 3:2 SBL, a zwycięską bramkę zdobył Borys Kaptur. Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Green Bike z Agroltechem, a w pozostałych spotkaniach górą byli faworyci. PUH Cynk pokonał 4:1 Instalatora, Totem ograł 5:1 Śremskich Fanatyków, a Breeding Center wymęczył 2:1 z Optico. Udany start odnotowała Wanga, która wygrała z Amareną 4:0.
Turtlesy na szóstkę
W niedzielę ruszyła I liga. Na szóstkę spisała się ekipa Turtlesów, która pokonała 6:2 Raitech Zbrudzewo. Liderem bez gry została drużyna Zbigniewa Szozdy – PHU Fiedler. Na mecz nie stawili się bowiem piłkarze Ogrody Grzybek, którzy myśleli, że liga rusza w listopadzie i oddali punkty walkowerem. Ostrowo dzięki bramce w samej końcówce pokonało Kawcze-Malibu 2:1. Od zwycięstwa rozgrywki rozpoczęli piłkarze Niesłabina i Mar-Transu. Pierwsi pokonali 3:0 Wartę Futsal, a drudzy 2:1 TFP. Faworyt ligi – Whisky Shop, marsz do Extraligi rozpoczął od zwycięstwa 3:1 nad Wędliniarstwem Ciachowscy.

Komplet wyników Green Bike Ligi Halowe na stronie ligi  http://www.ligihalowe.pl/

Relacje Green Bike Ligi Halowe i Pucharu Ligi na portalu  http://fujigol.naszsrem.pl/