Cukierek albo psikus czyli Halloween w Śremskim Sporcie!

Już 31 października zapraszamy wszystkich na halloween!

Z okazji 40 lecia obiektu sportowego, w tym dniu bilety jednorazowe i rodzinne* na basen i saunę będą objęte promocją -40%

W godzinach 16:00 – 20:00, obiekt wypełnią dźwięki mrocznej muzyki, a wszystkie dzieci po skorzystaniu z basenu będą mogły przy „stole czarownic” pomalować buzię w magiczne i ciekawe wzory oraz zrobić sobie zdjęcie na tle mrocznej ściany!

Zgodnie z tradycją, która przywędrowała do Nas z zachodu, nie zabraknie słodyczy – „cukierek albo psikus” to hasło przewodnie naszego wydarzenia. Basen zmieni swoje oblicze nie do poznania, a w strefie fitness zajęcia odbędą się w specjalnie przygotowanych salach 🙂

BASENY I SAUNY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I RODZIN

Ponadto, wszystkie dzieci, które w godzinach 16:00 – 20:00 odwiedzą nas w halloweenowym przebraniu i zrobią zdjęcie w naszym obiekcie lub przyniosą dowolną pracę plastyczną w tematyce Halloween wezmą udział w losowaniu nagród! Spośród wszystkich prac zostanie wybrana jedna, która zostanie nagrodzona upominkiem od Śremskiego Sportu (wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 listopada na profilu facebook – Śremski Sport). Zapraszamy!

*Bilety objęte promocją: normalne (1h, 2h), ulgowe (1h, 2h), saunowe (1h, 2h), rodzinne (2+1, 2+2, 2+3, 2+…). Promocja nie dotyczy biletów z ulgami, np. senior 2h.