Puromedica i Taekwondo Rapid Śrem zapraszają na Dzień Otwarty!

Jeśli chcesz zarazić swoich bliskich sportową pasją lub sam chciałbyś lepiej poznać naszą ofertę – musisz odwiedzić Śremski Sport w dniu 12.10.2019. W programie Dnia otwartego m.in. konsultacje z trenerami oraz konsultacje dietetyczne, szeroka oferta zajęć grupowych (fitness, sporty walki i zajęcia taneczne) ponadto squash, siłownia i inne niespodzianki!

PUROMEDICA to innowacyjny projekt stworzony przez zespół międzynarodowych specjalistów z dziedziny medycyny i sportu. W oparciu o wiedzę i doświadczenia wieloletniej praktyki klinicznej oraz wyników badań naukowych i osiągnięć sportowych, tworzy unikatowe formuły minerałów rozpuszczonych w oczyszczonej wodzie oraz witamin, enzymów i aminokwasów o bardzo wysokim stopniu przyswajalności gwarantując najwyższą skuteczność działania w organizmie człowieka. Współpracujemy z ekspertami polskich i zagranicznych ośrodków akademickich, sportowcami zawodowymi, kadrami olimpijskimi, lekarzami, dietetykami, specjalistami kinezjologii stosowanej, osteopatami, fizjoterapeutami, naturopraktykami, itp.

PUROMEDICA jest jedynym w Unii Europejskiej producentem MAGNEZU, który występuje w formie płynnej, bez żadnych dodatków. Są to 3 najlepiej przyswajalne przez nasz organizm sole magnezowe rozpuszczone tylko w oczyszczonej wodzie.

Podczas trwania Dnia Otwartego, dla każdego kto pojawi się przy stoisku będzie możliwość przetestowania oraz zakupu tego unikalnego MAGNEZU, jak również innych produktów z oferty.
Zapraszamy serdecznie !!!

KLUB SPORTOWY TAEKWONDO RAPID ŚREM – Trenuj z mistrzami Polski, dołącz do jednego z najlepszych klubów Taekwondo WTF w Polsce. Rapid Śrem to rodzina, która rozwija w duchu sportowym dzieci, młodzież i dorosłych. Podczas dnia otwartego klub zaprasza na otwarte treningi Teakwondo:

  • Godz. 14:00 – trening dla dzieci i młodzieży do 18 lat
  • Godz. 15:00 – trening dla dorosłych

Zapraszamy do sprawdzenia oferty klubuTUTAJ

Dodatkowo w ramach Promocji „Dzień Otwarty w Fitness Śremski Sport” w czasie jej trwania (12.10.2019) wszystkim Uczestnikom, którzy spełniają jej warunki oferujemy możliwość skorzystania ze zniżki na następujące karnety:

  • OPEN FITNESS
  • OPEN GOLD
  • SPORTY WALKI

Skorzystanie ze zniżki odbywa się poprzez pobranie vouchera z 40% upustem w kasie obiektu. Voucher będzie ważny przez 30 dni, zaczynając od dnia promocji. 

Szczegółowy program zajęć grupowych Dnia Otwartego w Fitness Śremski Sport znajdziecie w kalendarzu zajęc fitness, przed zapisaniem się na zajęcia prosimy zapoznć się z regulaminem Promocji – “Dzień otwarty z Fitness Śremski Sport” – REGULAMIN

Jeżeli ci się spodoba, pamiętaj, oferujemy karnety na wejścia, które są elastyczne…. tylko u nas:

  • zaczynasz kiedy chcesz!
  • nie podpisujesz umowy!
  • rezygnujesz kiedy chcesz!
  • bez okresu wypowiedzenia!

Zapraszamy!

 

Skip to content