Sprawdź ofertę YASUMI Śrem, oraz odbierz 40% zniżki na karnet w Śremskim Sporcie

Jeśli chcesz zarazić swoich bliskich sportową pasją lub sam chciałbyś lepiej poznać naszą ofertę – musisz odwiedzić Śremski Sport w dniu 12.10.2019. W programie Dnia otwartego m.in. konsultacje z trenerami oraz konsultacje dietetyczne, szeroka oferta zajęć grupowych (fitness, sporty walki i zajęcia taneczne) ponadto squash, siłownia i inne niespodzianki!

YASUMI to nasz kolejny partner, który będzie nam towarzyszył podczas Dnia otwartego. Jest to największa sieć Instytutów kosmetycznych oraz SPA z 15-letnią tradycją w Polsce, która liczy ponad sto punktów. Realizuje ideę całościowej pielęgnacji, dbając o urodę, samopoczucie oraz ukojenie Twoich zmysłów. Łączy usługi kosmetyki estetycznej (zabiegi na twarz i ciało) z usługami wellness (masaże i rytuały).

„Tworzymy kosmetyki i preparaty oparte o wyselekcjonowane składniki aktywne, które trafiają w najróżniejsze potrzeby skóry. Korzystamy przy tym ze wsparcia francuskich, hiszpańskich i kanadyjskich laboratoriów. Kierujemy je zarówno do klientów indywidualnych jak i profesjonalistów z branży beauty/spa.”

Yasumi Śrem znajduje się w Śremie na ul. Kościuszki 11, w budynku „KAMIENICA”. Dzięki naszemu partnerowi, wszyscy nasi uczestnicy, którzy tego dnia (12.10.2019) podczas trwania wydarzenia, zapiszą się na stoisku na zabieg z oferty salonu otrzymają na niego atrakcyjny rabat procentowy!

Dodatkowo w ramach Promocji „Dzień Otwarty w Fitness Śremski Sport” w czasie jej trwania (12.10.2019) wszystkim Uczestnikom, którzy spełniają jej warunki oferujemy możliwość skorzystania ze zniżki na następujące karnety:

  • OPEN FITNESS
  • OPEN GOLD
  • SPORTY WALKI

Skorzystanie ze zniżki odbywa się poprzez pobranie vouchera z 40% upustem w kasie obiektu. Voucher na usłsugi Śremskiego Sportu, będzie ważny przez 30 dni, zaczynając od dnia promocji. 

Szczegółowy program zajęć grupowych Dnia Otwartego w Fitness Śremski Sport znajdziecie w kalendarzu zajęc fitness, przed zapisaniem się na zajęcia prosimy zapoznć się z regulaminem Promocji – “Dzień otwarty z Fitness Śremski Sport” – REGULAMIN

Jeżeli ci się spodoba, pamiętaj, oferujemy karnety na wejścia, które są elastyczne…. tylko u nas:

  • zaczynasz kiedy chcesz!
  • nie podpisujesz umowy!
  • rezygnujesz kiedy chcesz!
  • bez okresu wypowiedzenia!

Zapraszamy!