Dzień otwarty w Fitness Śremski Sport

Jeśli chcesz zarazić swoich bliskich sportową pasją lub sam chciałbyś lepiej poznać naszą ofertę – musisz odwiedzić Śremski Sport w dniu 12.10.2019. W programie Dnia otwartego m.in. konsultacje z trenerami oraz konsultacje dietetyczne, szeroka oferta zajęć grupowych (fitness, sporty walki i zajęcia taneczne) ponadto squash, siłownia i inne niespodzianki!

Szczegółowy program Dnia Otwartego w Fitness Śremski Sport już w przyszłym tygodniu znajdziesz na naszych fanpage’ach – Śremski Sport, Fitness Śremski Sport, Strefa Walki Śremski Sport
Rejestracja na poszczególone zajęcia wydarzenia możliwa będzie w kalendarzu od wtorku 02.10.2019! W programie między innymi:

Unlimeated. Dietetyk Aleksandra Pytlak – Temat wykładu: „Odpowiednie komponowanie posiłków, by zachować zdrowie i ukształtować sylwetkę”

Pizzeria & Restauracja MESA zaoferuje Wam tego dnia pyszną kawę gratis do każdego zakupionego ciasta, a wszystkie dania fit: sałatki, tortilla-wraps a nawet smoothie będzie można kupić z 20% rabatem!

Będzie z nami również Yasumi Śrem– Instytut kosmetyczny dzięki, któremu wszyscy nasi uczestnicy, którzy tego dnia (12.10.2019) podczas trwania wydarzenia, zapisszą się na stoisku na zabieg z oferty salonu otrzymają na niego atrakcyjny rabat procentowy!

Do partnerów wydarzenia dołączyła również „ŚREMSKA” – co kryje się za tą enigmatyczną nazwą –  dowiecie sią już wkrótce!

Niebawem poinformujemy o kolejnych atrakcjach. Chcesz mieć najświeższe informacje dotyczące Fitness Śremski Sport? Obserwuj nasze media społecznościowe oraz stronę internetową i bądź na bieżąco!
Jeżeli ci się spodoba, pamiętaj, oferujemy karnety na wejścia, które są elastyczne…. tylko u nas:

  • zaczynasz kiedy chcesz!
  • nie podpisujesz umowy!
  • rezygnujesz kiedy chcesz!
  • bez okresu wypowiedzenia!

W tym dniu wejścia na zajęcia, będą nieodpłatnie. Będzie można zakupić karnet Open Gold w promocyjnej cenie – szczegóły już w przyszłym tygodniu!

Szczegółowy program zajęć grupowych Dnia Otwartego w Fitness Śremski Sport znajdziecie w kalendarzu zajęc fitness, przed zapisaniem się na zajęcia prosimy zapoznć się z regulaminem Promocji – “Dzień otwarty z Fitness Śremski Sport” – REGULAMIN