Turniej siatkówki plażowej

W dniu 29 czerwca na miejskiej plaży nad jeziorem Grzymysławskim odbył się coroczny turniej siatkówki plażowej organizowany przez Śremski Sport. Tym razem zgłosiło się 10 dwuosobowych drużyn. Zespoły zostały podzielone na dwie pięciodrużynowe grupy.

Po zaciętych meczach pierwszą grupę wygrali Marcin Sławek i Alicja Urbańska czyli zespół Dream Team. Wyprzedzili oni Resztę Świata w składzie Kamil Dworczak i Michaił Selezyn. W drugiej grupie najlepszym okazał się zespół UKS KUSY Dolsk II w składzie Michał Dudziński i Michał Skrzypczak wyprzedzając tym samym Młode Wilki, w których grali Dawid i Maciej Idziak. W meczu o trzecie miejsce pomiędzy drużynami, które zajęły drugie miejsce w grupie lepsze okazały się Młode Wilki. W meczu o pierwsze miejsce spotkały się zespoły Dream Team oraz UKS KUSY Dolsk II.        Po zaciętym i wyrównanym meczu zwyciężył zespół UKS KUSY Dolsk II. Gratulujemy zwycięstwa! 

Najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Śremski Sport, wręczył je prezes Daniel Cicharski. Już dziś zapraszamy na następny plażowy turniej piłki siatkowej, który odbędzie się w przyszłym roku!